Buttigieg پس از بحث: من خواهد بود ‘پیشرفته ترین’ نامزد در تاریخ

سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegFive takeaways: ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن آویزان بر بحث دموکراتیک Klobuchar افزایش میلیون از شروع بحث Buttigieg پس از بحث: من خواهد بود ‘پیشرفته ترین’ نامزد در حزب سابقه بیشتر (D) قول داد به “پیشرفته ترین” نامزد دموکرات در یک نسل بعد از او مورد حمله قرار گرفت و بیش از سیاست های خود و رکورد ترقی خواهان در روز جمعه بحث است.

در مصاحبه با شبکه خبری ABC پس از مناظره به پایان رسید Buttigieg گفت که با وجود انتقاد از رقبا مانند سنسور. الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenFive takeaways: ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن آویزان بر بحث دموکراتیک Buttigieg پس از بحث: من خواهد بود ‘پیشرفته ترین’ نامزد در تاریخ Buttigieg Sanders, با هدف ایجاد حرکت از New Hampshire بحث بیشتر (D-جرم.) و برنی ساندرزسناتور SandersFive takeaways: ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن آویزان بر بحث دموکراتیک Klobuchar افزایش میلیون از شروع بحث Buttigieg پس از بحث: من خواهد بود ‘پیشرفته ترین’ نامزد در حزب سابقه بیشتر (I-Vt.), او نشان دهنده یک تغییر قابل توجهی به سمت چپ برای حزب دموکرات است.

“در اینجا پیام من به ترقی خواهان در حزب: من می تواند پیشرفته ترین نامزد ریاست جمهوری ما رو به جلو قرار داده در یک نسل. این درست است که من نیز در بر داشت یک راه برای قرار دادن به جلو این مسائل است که ما می تواند بیشتر و بیشتر مردم بر روی تخته, با,” او گفت:.

تبلیغات

“ما نباید اندازه گیری جسارت یک ایده چگونه بسیاری از مردم آن را خاموش و یا چقدر بحث تولید آن,” Buttigieg اضافه شده است. “ما باید اندازه گیری که چگونه بسیاری از مردم می تواند ما را در به انجام کاری بزرگ است که باعث می شود یک تفاوت در زندگی واقعی ما.”

این اظهارات آمده به عنوان Buttigieg مواجه شده است به انتقاد از ترقی خواهان برای امتناع از پذیرش یک “مدیکر برای همه” برنامه است که می تواند بیمه خصوصی. او نیز در مواجهه انتقاد در روز جمعه بیش از رکورد خود در مسائل نژادی به عنوان شهردار South Bend.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید