مرغ کره تنوع در طول مستند!

با زمان و یا آن را می تواند مستند — من خودم ریختن تعصبات قدیمی. نگاهی مرغ کره. من به یاد داشته باشید زمانی که من استفاده می شود به آن نگاه کنید با تحقیر و باید اعتراف کنم من هنوز هم میلرزد وقتی که من فکر می کنم کره پاستا مرغ که یک دوست در خدمت من سال پیش.

یک زمان وجود دارد که من آن را تقریبا هر روز. من استفاده می شود اغلب به ناهار خوردن در راجو خانه در جوانی و از آنجا که خانواده مرغ کره از یک محل به نام TPO در کنار Rivoli تئاتر آن اغلب با تشکیل یک بخشی از شام منو. گمان می کنم آشنایی تربیت تحقیر در جایی در امتداد راه. اما من متوجه شدم ظرف به حال بالقوه که سال بعد من پخته شده آن را در خانه و متعادل کننده خامه را با سس گوجه فرنگی و یک دیوانه رب. پس از چند سال پیش من تا به حال برخی از مرغ کره تحویل داده شده توسط یک راجستانی خروجی به نام Roomaligarh و تصمیم گرفت که یک ظرف است که من می تواند با زندگی می کنند.

هفته گذشته آن را برجسته در شام ما سفارش. من شده است خواندن آنلاین منو از یک محل به نام Faasos با برخی از علاقه. آن را ارائه مواد غذایی در دهلی نو (و جاهای دیگر بیش از حد). ما تصمیم به دودی مرغ کره سلطنتی وعده غذایی (₹310), Bhuna گوسفند سلطنتی وعده غذایی (₹420) و Sabudana Khichdi (₹190). من از طریق دستور Swiggy اما Faasos خود برنامه بیش از حد. این متمرکز شماره تلفن 7700020020.

غذا آمد و در یک سینی با محفظه است که در پلاستیک پیچیده شده و سپس بسته بندی. این سایت به ما می گوید که آنها یک سیستم تماس تحویل و متوسط پیگیری و تحویل کارکنان. من عاشق راه bhuna gosht غذا شرح داده شده بود. آن را شامل شاداب بدون استخوان گوسفندی ضخیم سس گوجه فرنگی سرو با برنج باسماتی dal makhni paratha و گلاب jamun. دودی مرغ کره سلطنتی صفحه گرامافون به حال تمام مخلفات ، این Sabudana Khichdi آمد با کشک. اما من فکر نمی کنم که یک ظرف یکی باید سفارش برای آن بود و نه خشک زمان آن رسیده آستان ما. گمان می کنم sago khichdi به خورده شود زمانی که آن را درست کردن اجاق گاز است.

من سعی کردم یک تکه از مرغ کره و آن را دوست داشت. آن را در واقع دودی و استفاده نا مشروع بود به سادگی ترش (هر چند من فکر می کنم آن شده اند که مناسب آن بوده است فقط یک کمی اندکی شیرین). برنج بود و دانه و دال بود خوشمزه ضخیم و خامه.

این bhuna gosht تقریبا مانند بنگالی کوشا mangsho. من تا به حال ترد و پوسته پوسته parathas با گوشت و لذت می برد وعده غذایی فوق العاده است.

چه شد ناامید کننده بود gyoza — نه طعم برای من تا به حال هیچ شکایتی وجود دارد اما به اندازه. هر سلطنتی ظرف غذا آمد و با یک gyoza و ما تا به حال به قطع هر یک به سه قطعه به طوری که سه عضو خانواده می تواند دو slivers هر. کوچک gyoza بیشتر قطع شد خیلی از دسر. اما هنوز هم آن را آن کمی.

وجود دارد مقدار زیادی بیشتر در منو — از جمله Chhola Kulcha وعده غذایی (₹145), Palak مرغ غذا (₹220), Rajma سرگرمی کاسه (₹145) و انواع biryanis. وجود دارد پیچد بیش از حد — کباب کردن مرغ (₹230) آمریکایی سوسیس دودی (₹230) گوشت گوسفند بیش از حد (₹290) و پنیر ذوب پنیر بسته بندی (₹165).

وجود دارد یک صبحانه بخش که شامل یک Aloo Paratha و املت دسته کوچک موسیقی جاز (₹165) و کلوچه با عسل و سس شکلات (₹170).

من لذت می برد من غذا, اندازه gyoza وجود. من تعجب اگر من باید سعی کنید از کاری ادامه داده اند یک روز. باید پیدا کردن چقدر غیرمنتظره بیش از حد گوشت گوسفند بسته بندی شده است.

نویسنده چاشنی غذا منتقد

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>