کسب و کار و شاخص اعتماد به نفس افزایش 7.8% در Nov-Jan

پس از هدف قرار دادن شش سال اخیر در ماه اوت-اکتبر هند, Inc.’s ضریب اطمینان کسب و کار برداشت به میزان متوسطی در ماه نوامبر تا ژانویه دوره با توجه به آخرین نظرسنجی منتشر شده توسط دهلی نو-بر اساس اتاق فکر شورای ملی کاربردی تحقیقات اقتصادی (NCAER) در روز چهارشنبه.

با توجه به بررسی سه ماهه کسب و کار و شاخص اعتماد به نفس (BCI) افزایش 7.8 درصد از سه ماهه قبل به 111.2.

“با وجود نشان دادن بهبود در سه ماهه سوم سال مالی جاری کسب و کار احساسات در ادامه به نمایشگاه طولانی ضعف و به طور خاص شکنندگی” این NCAER در بیانیه ای گفت. هند کسب و کار شده اند مبارزه تقاضا رکود و بحران نقدینگی که منجر به نرخ رشد اقتصادی خنک کننده به بیش از شش سال کم از 4.5 درصد در ماه سپتامبر سه ماهه. آمار معاونت برنامه ریزی شده است به انتشار آن در سه ماهه دسامبر محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) داده ها همراه با full-سال برآورد رشد تولید ناخالص داخلی برای 2019-20 در روز جمعه. این BCI بررسی می پرسد سوالات چهار برابر وزن مانند آینده به طور کلی شرایط اقتصادی و وضعیت مالی شرکت در حال حاضر سرمایه گذاری, آب و هوا و در حال حاضر استفاده از ظرفیت. در حالی که بررسی گزارش بهبود پاسخ در حال حاضر سرمایه گذاری, آب و هوا و در حال حاضر ظرفیت بهره برداری, شرکت های باقی مانده در مورد آینده به طور کلی شرایط اقتصادی و آینده موقعیت های مالی از شرکت های.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>