با مته سوراخ کردن برادر در قانون فروش سهام در همان روز به عنوان سناتور در منجر به بحران

سناتور. ریچارد با مته سوراخ کردنریچارد Mauze BurrRatcliffe پاکستان برای تحویل صاف و پوست کنده هوش تپه 12:30 گزارش: شرکت های دارویی اینچ نزدیک به COVID-19 واکسن اطلاعات مجلس سنا می شود شانس خود را برای کوره جان Ratcliffe بیشتر‘s (R-N. C.) برادر در قانون جرالد Fauth نیز به فروش می رسد بخش بزرگی از منابع سهام در ماه فوریه قبل از بازار سقوط با توجه به کروناویروس همه گیر Marketplace برای اولین بار گزارش شده است.

مالی آشکار نشان داد که Fauth که در حال حاضر نشسته در ملی میانجیگری هیئت مدیره به فروش می رسد بین $97,000 و $280,000 ارزش سهام در شش شرکت در ماه فوریه است. Fauth جلوگیری از از دست دادن از بین $37,000 و $118,000 با ساخت فروش و هنگامی که او انجام داد با توجه به لوقا Brindle-Khym یک شریک و مشاور عمومی منهتن-بر اساس تحقیقی شرکت QRI که مشترک تجزیه و تحلیل و افشای مالی با ProPublica.

این آشکار نشان داد که Fauth انجام شده است مکرر معاملات سهام پس از سال 2017, بلکه چندین فروش در یک روز را در ماه اوت سال 2019. در فوریه. 13 با توجه به Marketplace, Fauth این معاملات شامل فروش بین $15,001 و 50000 دلار از سهام در شرکت دخانیات Altria بین $50,001 و $100,000 در میان وعده تولید کننده Mondelez بین المللی و چندین شرکت نفت بوده که سهام افت به دلیل کاهش تقاضا است. آنها شامل بین $15,001 و 50000 دلار از سهام در هر دو شورون و رویال داچ شل.

تبلیغات

با مته سوراخ کردن, در ضمن, را رد کرده است که در هر 33 سهام و فروش آن به مبلغ بین $628,000 و $1.72 میلیون بودند نامناسب. با مته سوراخ کردن سهام فروخته شده در هفته قبل از بازارهای شدت کاهش یافته است.

“من متکی صرفا در گزارش های خبری به راهنمای من تصمیم گیری در مورد فروش سهام در فوریه 13” با مته سوراخ کردن در بیانیه ای گفت در ماه مارس است. “من از نزدیک دنبال CNBC روزانه بهداشت و علوم گزارش از آن آسیا و ادارات در آن زمان است. درک این فرض بسیاری از می تواند در ادراک من صحبت کرد صبح امروز با رئیس مجلس سنا کمیته اخلاق و از او خواست برای باز کردن یک بررسی کامل از این موضوع با شفافیت کامل.”

تپه رسیده است به هر دو با مته سوراخ کردن و ملی میانجیگری هیئت مدیره برای اظهار نظر در Lauth معاملات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>