بوفالو شهردار تماس 75 ساله راندند توسط افسر پلیس یک ‘عمده آمر’ در تظاهرات

بوفالو شهردار بایرون قهوه ای در روز جمعه گفت: گفته شد که 75 سال بود که تحت فشار قرار دادند توسط پلیس در یک ویدئو ویروسی بود که “عمده آمر” و “همزن.”

“با توجه به آنچه به من گزارش شده است که فردی یک کلید و عمده آمر از افراد درگیر در این فعالیت ها” براون گفت WBEN در یک مصاحبه رادیویی.

در یک ویدیو گرافیک به ضرب گلوله توسط یک WBFO روزنامه نگار در اوایل این هفته Gugino دیده می شود به آرامی نزدیک شدن پلیس تا زمانی که یک افسر به او می گوید به حرکت می کند و او را هل می دهد.

تبلیغات

یک فرد شنیده می شود فریاد”او خونریزی از گوش خود را!” و فراخوانی برای پزشکان. Gugino است و پس از آن دیده می شود دروغ گفتن در بازگشت خود را با خون ریختن از گوش خود را.

قهوه ای ادعا کرد که پلیس خواسته Gugino به ترک محل چندین بار به عنوان اجرای قانون سعی در متفرق کردن معترضان پس از 8:00 p. m. مقررات منع رفت و آمد.

“او در تلاش بود تا جرقه جمعیت از مردم” براون گفت. “آن دسته از مردم وجود دارد به تاریکی. نگرانی ما زمانی است که آن را تاریک می شود وجود دارد بالقوه برای خشونت است. شده است وجود دارد خرابکاری وجود داشته است, آتش سوزی در مجموعه وجود داشته است فروشگاه های شکسته و غارت. با توجه به آنچه به من گزارش شده است که فردی یک کلید و عمده آمر از افراد درگیر در این فعالیت ها است.”

معلوم نیست اگر اطلاعات قهوه ای است که با استناد به این است که از اداره پلیس که در ابتدا ادعا کرد Gugino افتاد و سقوط کرد.

دو بوفالو افسران پلیس درگیر شده اند به حالت تعلیق و به اتهام حمله به.

پس خود را تعلیق 57 افسران استعفا از نیروی Emergency Response Team.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>