بودجه سال 2020: NRIs نه مشمول مالیات در هر کشور خواهد پرداخت مالیات در هند

دهلی نو: وجود یک قاتل مقررات مربوط به افراد غیر مقیم سرخپوستان در بودجه اتحادیه برای 2020-21 که می گوید که یک توانیر است که مشمول مالیات نیست در یک کشور خارجی تبدیل خواهد شد مشمول مالیات در هند.

درآمد وزیر آجی بوشان Pandey در پست گفت: بودجه جلسه: “برخی از مردم در حال ساکنان هیچ کشور. آنها ممکن است اقامت در کشورهای مختلف برای تعداد معینی از روز. بنابراین اگر هر شهروند هند است و نه مقیم هر کشور در جهان او را تلقی به ساکن از هند و در سراسر جهان درآمد مشمول مالیات خواهد شد”.

این ماده خواهد رسید کسانی که نقل مکان کرد و به پناهگاه های مالیاتی و در عین حال به شهروندی. نه تنها مالیات و پا زدن برای کسانی که از پرداخت مالیات در جای دیگر تعریف NRIS شده است تغییر در بودجه اتحادیه با یک شرط بسیار بیشتر و سخت تر. به عنوان یک توانیر هند در حال حاضر به اقامت در خارج از کشور برای 240 روز در برابر 182 قبلا. یک هندی ملی که می خواهد به ادعای غیر مقیم وضعیت نمی توانید اقامت در هند بیش از 120 روز یا بیشتر در یک سال است.

Daksha Baxi, سر, بین المللی مالیات سیریل Amarchand Mangaldas در اصلاحات مالیاتی برای NRIs گفت: “تعداد روزهای حضور در هند باقی مانده غیر مقیم است کاهش می یابد برای کسانی که غیر مقیم به 120 روز از 182 روز. این به این معنی است که کسانی که در واقع کسب و کار خود را در هند و اقامت در هند بیش از 120 روز در حالی که آنها ساکن هستند در جای دیگر می در حال حاضر تبدیل به اقامت در هند”.

NRIS مجبور به زندگی در خارج از هند برای بیش از 245 روز قادر به باقی می ماند از هند مالیات خالص Baxi گفت. “همچنین یک شهروند هند است که مشمول مالیات نیست در جای دیگر در جهان به هر دلیل و همچنین مشمول مالیات نیست در هند نیست چرا که در حال حاضر در هند به بیش از 120 روز در حال حاضر خواهد شد مشمول مالیات در کشور است. این آمار کسانی که نقل مکان کرد و از هند به پناهگاه های مالیاتی, اما هنوز هم خود را تابعیت خارجی” او اضافه شده است.

مالیات کارشناسان می گویند این کاملا امکان پذیر است برای بالا networth افراد به ترتیب اقامت در هند و خارج از کشور در چنین شیوه ای که آنها نمی خواهد پرداخت مالیات در هر نقطه و نه در هند.

Gopal Bohra, شریک, NA شاه همکاران در پیشنهاد جدید مالیاتی اقامت اصلاحات گفت: “در حال حاضر اگر یک فرد است که یک شهروند هند و یا یک فرد هندی تبار مدیریت اقامت خود در هند چنین است که او باقی مانده غیر مقیم در ابد او را ملزم به پرداخت مالیات بر درآمد جهانی در هند. آن را کاملا ممکن است برای بالا networth افراد به ترتیب امور خود را در یک مد است که او نمی خواهد موجب می شود مشمول مالیات در هر کشور دیگر و همچنین در هند”.

Bohra گفت: این تاثیر منفی بالا networth افراد با استفاده از اقامتگاه ساز برای فرار از مالیات در سطح جهان است. “اتحادیه بودجه سال 2020 در حال حاضر پیشنهاد برای معرفی یک deeming ارائه است که هر شهروند هند است که موجب می شود مشمول مالیات در هر کشور دیگری توسط vitue از اقامتگاه و یا محل اقامت تلقی خواهد شد و به عنوان یک مقیم هند است. در نتیجه خود را جهانی درآمد مشمول مالیات خواهد بود در هند” او اضافه شده است.

کارشناسان روشن است که کسی که “اقامت از کشور” است و در خارج از هند برای 183 روز (در حال حاضر بیش از 240 روز از 1 آوریل 2021) فقط برای حفظ توانیر وضعیت او در نظر گرفته خواهد شد به عنوان مقیم هند و درآمد خواهد شد مشمول مالیات.

با استناد به مثال کارشناسان می گویند که اگر X زندگی در دبی, امارات متحده عربی بیش از 180 روز است كه به صورت خودکار از ساکنان امارات متحده عربی و تعادل روز اگر او زندگی در هر کشور دیگری در نظر گرفتن مجموع به بیش از 240 روز در خارج از هند و سپس تنها او درآمد هند خواهد شد مشمول مالیات خواهد بود و او به عنوان توانیر.

اگر X زندگی برای 20 روز در دبی 30 در ایالات متحده 50 در اروپا و غیره به این معنی که او نه یک مقیم دائم از هر کشور پس در آن صورت او تلقی خواهد شد مقیم هند و جهانی درآمد مشمول مالیات خواهد شد.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme Bozdurma