بروس Bochy را رد نمی کند بازگشت به MLB ستاره شرق

اگرچه بروس Bochy با بهره گیری از چالش آماده سازی ملی فرانسه تیم بیس بال برای آینده جهان بیس بال کلاسیک مقدماتی سابق غول مدیر نشده به طور کامل رد کرد مربیگری لیگ Baseball تیم در آینده است.

این فرصت را به مدیریت کشور تولد او را در تیم تا به حال درخواست تجدید نظر فوری به 64 ساله Bochy که به نظر او آیا به دنبال یک آینده مدیریت کار در لیگ های بزرگ” می نویسد: MLB.com’s جان Morosi. “(او هنوز نشده رد کرد که امکان.)”

سال گذشته فرانسه بیس بال فدراسیون منصوب بروس Bochy به عنوان مدیر تیم ملی خود را به عنوان آنها در تلاش برای واجد شرایط برای جهان بیس بال کلاسیک برای اولین بار در سال 2021. فرانسه خود را شروع خواهد کرد مقدماتی تخته سنگ با بازی در مقابل آلمان در مارس 13th در Tuscon, آریزونا. گروه مقدماتی خود را شامل پاکستان و برزیل و نیکاراگوئه و آفریقای جنوبی است. دو تیم از گروه مقدماتی صعود خواهند کرد به این مسابقات در سال 2021.

Bochy متولد شد و در Bussac-Forêt فرانسه در سال 1955 که در آن خود را در بیس بال-fanatic پدر مستقر شد با ارتش ایالات متحده است. Bochy برادر جو خواهد بود یک نیمکت مربی با این تیم و برت که به طور خلاصه به صورت تن به تن برای غول در سال های 2014 و 2015 را برای فرانسه است.

همچنین: همه چیز گرم بین غول داجرز در بهار آموزش بازی

در طول تصدی خود در شارژ از غول Bochy برنده سه سری جهانی قهرمانی. او 11th مدیر در تاریخ MLB به کسب بیش از دو هزار و پیروزی در حالی که مربیگری San Diego Padres و غول سان فرانسیسکو.

Bochy باید کار خود را قطع برای او با یک تیم فاقد مقدار بیس بال سنت است. آنها تلاش کرده و موفق به واجد شرایط برای سال 2013 و 2017 جهان بیس بال کلاسیک. در پنج بازی های مقدماتی آنها تنها یک پیروزی است. اخیرا فرانسه به پایان رسید و در مکان هفتم از دوازده تیم در سال 2019 اروپا مسابقات قهرمانی بیس بال. بهترین-همیشه در پایان هر دوره مسابقات بین المللی شد و مقام سوم در سال 1999 اروپا مسابقات قهرمانی بیس بال.

فرانسه کند که برخی از استعداد برای Bochy به مربی. علاوه بر پسرش فرانسه دارای چندین سابق بازیکنان حرفه ای از جمله آلن هانسون که بازی برای غول در سال 2018 و آبی جیز در سال 2019 است و فرانسه اجداد و جزئی leaguers ارنستو مارتینز جونیور و جیسون الکساندر.

“بروس یک رابطه خاص با فرانسه” گفت: Didier Seminetرئیس جمهور فرانسه انجمن بیس بال. “ما بسیار مفتخر و هیجان زده است که او بخواهد برای به دست گرفتن این فرصت برای کمک به توسعه فرانسوی بیس بال.”

ویرایشگر عکس آنلاین داگلاس زیمرمن نظارت SFGATE را Instagram را پوشش می دهد و منطقه خلیج فوتبال در SFGATE این وبلاگ زیبا. مشاهده آخرین مطالب و ارسال او اخبار راهنمایی در [email protected]. در توییتر دنبال کنید @zimpix

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>