قهوه ای کلاه ترفند کمک می کند تا فشار پادشاهان’ خط به 5 برنده بیش از وحشی

داستین براون تا به حال سه گل و یک کمک و میزبان لس آنجلس پادشاهان برنده پنجمین مستقیم بازی 7-3 بیش از مینه سوتا وایلد در روز شنبه.

بلیک Lizotte و ترور مور به ثمر رساند 53 ثانیه از هم جدا در دوره دوم Anze Kopitar تا به حال یک هدف و کمک و گابریل Vilardi اضافه شده یک هدف برای کمک به پادشاهان بهبود به 8-2-1 در 11 بازی گذشته خود. Calvin پترسن ساخته شده 25 موجب صرفه جویی در خود را برای پیروزی سوم مستقیم.

“شروع به صدا های تکراری به عنوان یک مربی پس از بسیاری از بازی ها که چیز خوبی است. این بدان معناست که ما در حال پیدا کردن برخی از قوام ما در حال انجام برخی از چیزهایی که حق” پادشاهان مربی تاد McLellan گفت. “ما در حال برنده شدن در راه حق و این بدان معنی است که ما در حال حرکت سوزن رو به جلو است.”

مارکوس فولینو تا به حال یک هدف و کمک برای مینه سوتا, Jared Spurgeon و لوقا Kunin نیز به ثمر رساند و الکس Stalock ساخته شده 28 موجب صرفه جویی در. وحشی تا به حال برنده شش در یک ردیف در جاده ها است. آنها فرصت از دست رفته به اصلاح اولین wild-کارت موقعیت در کنفرانس غرب.

“بدیهی است که ما ساخته شده برخی از اشتباهات” وحشی مربی موقت دیو Evason گفت. “گردش و اشتباهات دفاعی, برای, مطمئن, اما ما هنوز هم به خودمان فرصت را در پایان. من می خواهم راه ما نگه داشته, رقابت, که برای اطمینان حاصل کنید.”

قهوه ای ساخته شده آن را 4-1 در اوایل دوره سوم با 297th هدف شغلی. او تا به حال یک شیر آب را باز خالص پس از Stalock ذخیره بن Hutton اولیه شات.

Spurgeon قطع آن را به 4-2 در 5:33 و Kunin از آن ساخته شده 4-3 با 4:25 باقی مانده است. اما قهوه ای رو پشت مینه سوتا دفاع 2:13 بروید و افزود: خالی-netter و 59 ثانیه بعد برای ششمین حرفه ای hat trick.

“این یک 4-3 بازی شما خیلی هیجان زده در آن لحظه” فولینو گفت. “ما احساس مانند آن را در حال آمدن است و درست است که عجله. من نمی دانم که واقعا چه اتفاقی افتاده که عجله. گیر کردم با یک بار تغییر دهید و آنها نوع آمد و راه دیگر ساخته شده و آن را 5-3 زمانی که ما تا به حال تمام حرکت کرد.”

Vilardi تکمیل به ثمر رساند.

“به عنوان یک گروه ما سعی می کنیم برای استفاده از این بازی ها برای دریافت بهتر” براون گفت. “در این زمان از سال است که در واقع بیشتر سرگرم کننده فقط به طور کلی در این که آیا شما در داخل یا خارج. ما یک تیم امشب که مورد نیاز نقاط به شدت پس به ضرب و شتم ‘اونا ما باید به بازی بهتر است.”

رعد و برق 5, برونز 3: Anthony Cirelli و میخائیل Sergachev به ثمر رساند کوتاه دست اهداف 1:02 جدا از هم در دوره اول و بازدید از خلیج تمپا ضرب و شتم بوستون. سدریک Paquette و الکس Killorn نیز به ثمر رساند برای رعد و برق

آگهی 3, Sabres 1: کلود ژیرو به ثمر رساند دو گل و کارتر هارت ساخته شده 38 موجب صرفه جویی منجر به فیلادلفیا بیش بازدید بوفالو برای نهمین پیروزی راست. جوئل Farabee نیز به ثمر رساند و Jakub Voracek و تراویس Sanheim هر حال یک جفت کمک برای فیلادلفیا که باقی مانده زن را با واشنگتن در شهرهای بزرگ را بدست آورد. فیلادلفیا بهبود یافته به 25-5-4 در خانه.

شیاطین 6 رنجرز 4: Travis Zajac و کایل پالمیری (دهانه) هر یک به ثمر رساند و دو بار نیوجرسی با استفاده از یک بزرگ دوره دوم به ضرب و شتم میزبان نیویورک. Fredrik Claesson و جان هیدن نیز به ثمر رساند و دیمون Severson و داکوتای Merkis هر دو کمک می کند. Mika Zibanejad تونی دی آنجلو, Filip Chytil و گرگ McKegg هر گل برای رنجرز

شکارچیان 1 Stars, 0: Juuse Saros بسته میزبان دالاس برای دومین بار در سه روز Ryan Ellis به دست آورد اندازه گیری انتقام با تنها هدف و Nashville ضرب و شتم ستاره. Saros ساخته شده 37 صرفه جویی پس از توقف 33 در پیروزی 2-0 در نشویل در پنج شنبه شب. او دارای چهار shutouts در این فصل است و 6-0-1 در برابر ستاره.

روغن صنعتی 4, کت آبی 1: Alex Chiasson, Connor McDavid رایلی Sheahan و rcaf گل برای میزبان Oilers.

Panthers 4, Canadiens 1: پشتیبان گیری دروازه بان کریس Driedger متوقف 33 عکس های Mike هافمن به حال یک هدف و کمک و میزبان فلوریدا شکست خود در هشت بازی خانگی دست دادن رگه با یک پیروزی بیش از مونترال. لوکاس Wallmark مکنزی Weegar و جاناتان Huberdeau نیز به ثمر رساند برای فلوریدا. هارون Ekblad تا به حال دو کمک برای Panthers.

پایتخت 5 پنگوئن 2: Nic Boland به ثمر رساند و دو بار برای اولین multigoal بازی حرفه ای او برادن هولتبی متوقف 26 عکس و بازدید از واشنگتن تحت سلطه پیتسبورگ. Nicklas Backstrom, ریچارد Panik و TJ Oshie نیز به ثمر رساند برای پایتخت که ایجاد یک اتاق تنفس کمی بیش از رقبای دیرین خود در تقلا بالای شهری را بدست آورد.

طوفان 3, جزایر 2: Vincent Trocheck batted سست جن از هوا و به خالص در یک بازی قدرت 1:36 به وقت اضافه و بازدید از کارولینای به پایان رسید چهار بازی از دست دادن خط. در طول یک تقلا در مقابل نیویورک خالص Trocheck زدم جن گذشته goaltender توماس Greiss و فرستاده نشینان به ششم خود را مستقیم از دست دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>