بروکس Koepka می گوید او نمی تواند به پیوستن به لیگ برتر گلف لیگ

بروکس Koepka روز یکشنبه گفت که او هیچ علاقه ای برتر گلف لیگ یکی دیگر از شکست به لیگ امیدوار کننده تضمین شده پول و یک تیم مفهوم است که در حال حاضر نمی خواهد که جهان بالا دو بازیکن است.

“من از PGL. من قصد دارم با تور PGA” Koepka آسوشیتدپرس گفت. “من یک زمان سخت باور گلف باید در مورد فقط 48 بازیکن است.”

بعد پنج شنبه, Golfweek گزارش داد که جهان شماره 2 Jon رحم گفت: برای پیوستن به معنی برتر جهان سه بازیکن هستند چسبیده با PGA Tour.

Rory McIlroy که جایگزین Koepka به عنوان شماره 1 جهانی یک ماه پیش گفت: در ماه گذشته در شهر مکزیک که او علاقه مند بود در لیگ. او گفت که او خود را به ارزش آزادی برای تصمیم گیری زمانی که به بازی به جای پیشنهاد برنامه از 18 مسابقات و نه از جمله رشته های.

Koepka گفت که او ساخته شده ذهن خود را پس از جلسه با سازمان در لس آنجلس یک ماه پیش در پیدایش دعوتی که مایل به صبر کنید تا زمانی که هر گونه اعلام نمی خواهد تبدیل به یک حواس پرتی. او گفت: در آغاز فلوریدا نوسان تنها که “من می خواهم به بازی در برابر بهترین است.”

Koepka مانند McIlroy ذکر شده آزادی او لذت می برد در تور PGA. او همچنین صحبت در مورد اکثریت PGA Tour بازیکنان که او ترس خواهد بود سمت چپ اگر تمام توجه انباشته می شد, در بالا, ستاره ها در یک تیم با فرمت.

“من که ستاره ها چه مردم به دیدن” Koepka گفت. “اما این بچه ها که ما برنده شده اند که سنگ زنی برای 10 یا 15 سال است که چه چیزی باعث سرد داستان. من می خواهم یک زمان سخت به دنبال بچه ها و قرار دادن آنها را از کار.”

مفهوم این لیگ شد و به تقویت گلف با کنار هم قرار دادن 12 چهار تیم که مورد نیاز خواهد بود به بازی 18 حوادث — 10 تا از آنها در ایالات متحده — که ویژگی 54 سوراخ بدون برش و یک تفنگ ساچمهای شروع به تناسب پنج ساعت پخش پنجره. مجموع پول جایزه خواهد بود $240 میلیون و بازیکن می تواند کسب عنوان آنجا که 50 میلیون دلار است.

Koepka گفت که او خوشحال است با زندگی حرفه ای او است.

“پول نمی خواهید به تغییر زندگی من,” او گفت:. “وجود دارد چیزی است که باید گفت در مورد آزادی ، من را انتخاب کنید. برای من, آن را به ارزش آن است. من خوشحال هستم با چه کارهایی هستند.”

McIlroy گفته بود ماه گذشته در مکزیک است که آنچه می تواند ذهن خود را تغییر خواهد بود اگر همه این بازیکنان در بالا پیوست هر چند او نمی بینم که اتفاق می افتد.

داگ فرگوسن یک خبر مربوط به نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>