فرض پس از اتمام ساخت و ساز از کلید پل بیش از Daporijo رودخانه در آروناچال پرادش

دهلی نو:
این مستند در سراسر کشور با توجه به این رمان coronavirus وجود مرز جاده های سازمان به اتمام رسانده است ساخت و ساز از یک کلید پل در آروناچال پرادش است که اجازه می دهد تا سریعتر حرکت مردان و تدارکات مواد را به سمت خط کنترل واقعی (لاک) با چین است.

این پل بیش از Daporijo رودخانه در Arunchal پرادش ساخته شد در کمتر از یک ماه در حالی که پیوستن به هنجارهای ایمنی مورد نیاز برای نگه داشتن دور covid-19 عفونت های وزارت دفاع در بیانیه ای گفت:. آن افتتاح شد توسط آروناچال پرادش وزیر Pema Khandu از طریق ویدئو کنفرانس با لینک.

پل “پیوند استراتژیک به سمت لاک بین هند و چین است. تمام لوازم جیره ساختمانی, مواد و داروهای عبور از این پل” بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که پل در حال توسعه ترک و ناشی از یک تصادف در سال 1992 زمانی که یک اتوبوس مسافربری سقوط پل ترک هیچ بازماندگان. پل جدید در حال حاضر می تواند مقاومت در برابر 40 تن از وزن اجازه می دهد اجازه می دهد عبور امن برای وسایل نقلیه سنگین غذا نه تنها برای نیازهای ارتش هند بلکه در آینده توسعه زیرساخت های مورد نیاز از بالا Subansiri منطقه بیانیه ای گفت:.

هند در تسریع ساخت و ساز از زیرساخت های حیاتی در آن غرب در گذشته و نیمی از سال از جمله فرودگاه و راه آهن و جاده ها با یک چشم در چین است که motorable جاده سمت راست به مرز با هند است. آروناچال پرادش بود صحنه 1962 هند-چین درگیری های مرزی به پایان رسید که بد از آن برای هند است. چین در قطعات آن ادعا می کند همه از دولت به عنوان “جنوب تبت.”

دو کشور هنوز برای مشخص شدن مرز خود با دو طرف گشت لاک اما گزارش تاخت و تاز شده توسط طرف دیگر از آنجا که مرزی است به وضوح مشخص شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>