بریتانیا می خواهد بیش از حد از اتحادیه اروپا در مبارزه با تروریسم در اروپا مذاکرات Barnier می گوید

بروکسل:
بریتانیا به دنبال یک رابطه تجاری با اتحادیه اروپا که بیش از حد نزدیک به یک عضو اتحادیه اروپا اتحادیه اروپا Brexit مذاکره میشل Barnier گفت: نشستی در لندن برای تنظیم مطالبات خود در چهار ماه باقی مانده برای رسیدن به یک معامله.

بریتانیا چپ اتحادیه اروپا بزرگترین بلوک تجاری در Jan. 31 پس از 47 سال از همکاری به پشیمانی از رهبران اتحادیه اروپا که در حال حاضر اصرار دارند که لندن را قبول عواقب اقتصادی شل تر کرد.

“حقیقت این است که در بسیاری از مناطق (بریتانیا) خواستار است خیلی بیشتر از کانادا و ژاپن و یا بسیاری از ما دیگر (تجارت) شرکای” Barnier گفت یک فروم در بروکسل با اشاره به پیچیده و معاملات تجاری است که بریتانیا می خواهم به تقلید.

“در بسیاری از مناطق آن است که به دنبال حفظ منافع بودن یک عضو دولت بدون محدودیت” Barnier گفت. “به دنبال آن است را انتخاب کنید را انتخاب کنید و جذاب ترین عناصر (اتحادیه اروپا) تنها بازار بدون تعهدات.”

هفته گذشته یک نماینده مجلس گفت که “واضح” اتحادیه اروپا تا به حال برای نشان دادن انعطاف پذیری بیشتر پس از مذاکرات بدون پیشرفت است.

پارلمان اروپا که باید تأیید هر گونه توافق نهایی خواهد شد بحث در دو کمیته در روز جمعه و موقعیت خود را بر روی آنچه که یک رابطه در آینده باید به دنبال دارد.

با توجه به پیش نویس گزارش دیده رویترز مجلس تنظیم شده است به می گویند که “این گیلاس چیدن رویکرد no-go برای اتحادیه اروپا و … اتحادیه اروپا نمی خواهد توافق به یک توافق به هر قیمتی”.

تحت شرایط بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا هر دو طرف باید برای رسیدن به یک توافق تا پایان ماه اکتبر.

بالا مقامات بریتانیا در حال انتظار برای دیدار با Barnier در روز جمعه قبل از نخست وزیر بوریس جانسون ملاقات Barnier رئیس کمیسیون اروپا رئیس جمهور Ursula von der Leyen و رئیس اتحادیه اروپا 27 رهبران چارلز میشل بعد از این ماه است.

Barnier گفت: انگلیس می خواست سهمیه و تعرفه-دسترسی رایگان به اتحادیه اروپا در حالی که فاصله گرفتن از قواعد حاکم بر بلوک.

او گفت: انگلیس به دنبال “تقریبا کامل آزادی حرکت” برای برخی از کسب و کار به رسمیت شناختن کامل از مدارک حرفه ای و برای برخی از آداب و رسوم قوانین و روش های به رسمیت شناخته شده به عنوان معادل آن. (گزارش شده توسط رابین Emmott و فیلیپ Blenkinsop; ویرایش توسط Giles Elgood)

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>