بازگرداندن نفره با زمین و Aratrik Dev Varman

رنگ و برش و بافت در قلب همه چیز که Aratrik Dev Varman می کند. آن harks به پسر از تریپورا که بزرگ شده در میان kanjeevarams و muga ابریشم مدرس و کلکته قبل از قرار دادن پایین ریشه در پارچه سرمایه احمدآباد. او آثار مفصل در طراحی برچسب Tilla بررسی دست باف مانند khadi و jamdaniو آخرین مجموعه خود Banni — اشاره به گجرات صنایع دستی که همیشه یک “بزرگ جلو” — قاعده مستثنی است. ارائه شده توسط خانه طراحی خوب زمین زیر خود را در خانه پوشاک در خط حفظ (که به میزبانی مارک های مانند پرو, Anavila و خام انبه در گذشته), Banni زنده چاپ و موضوع از جمله روگان چاپ بلوک تکه دوزی و تسبیح گلدوزی.

داستان فیروزه ای و قرمز

با استفاده از میراث گرفته اند و اصلاح منسوجات — bandhni در gajji ابریشم mashruو آینه-کار پانل — بهار و تابستان سال 2020 خط رایگان ارائه می دهد-روان سایه مانند Kutchi abhos و odhanasهمراه معاصر جدا میکند. “به جای ایجاد جدید گلدوزی کار ما را زنده کرد و upcycled روش های قدیمی و با توجه به آنها اجاره نامه جدیدی از زندگی چیزی است که من بسیار هیجان زده در مورد می گوید:” Varman, 40. این طرح همچنین تلاش برای جذب جوهر از این دولت در بسیاری از فرهنگ عشایری مانند Rabaris, Ahirs و Meghwals.

یک آبی فیروزه ای abho (سنتی Kutchi نیام) مثلا یک دوزی یوغ با آینه کار و گلدوزی, شناخته شده به عنوان سندی Taropaدر زری پنبه پایه با آستین بلند است که به ذهن chura (النگو) از یک Rabari ، “این رنگ ها نیز نوعی از Kutch, آن است که آیا سایه های مختلف از سفید و قرمز تیره یا سایه نیلی که ما باید شامل” Varman نتیجه می گیرد.

با شروع از ₹8,000 به بعد این مجموعه در دسترس است در زمین خوب خان فروشگاه بازار و در Raghuvanshi کارخانه های خروجی از 6 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>