BRICS به سهام اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس

دهلی نو:
هند حضور خواهد یک کلید نشست BRICS (برزیل ، روسیه ، هند ، چین و آفریقای جنوبی) وزرای خارجه بعد از این ماه به بحث اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع رمان coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از دو میلیون نفر در سراسر جهان و منجر به بیش از 138,000 مرگ و میر در حدود چهار ماه.

مردم آشنا با تحولات اما نه به هر جزئیات بیشتر در مورد این جلسه که به جدول به ارمغان بیاورد برخی از اقتصادهای نوظهور جهان از جمله برزیل و روسیه و هند و چین و آفریقای جنوبی به شدت تحت تاثیر covid-19 بیماری همه گیر.

BRICS سازمان ملل نیز در شرکت مجازی اجلاس G-20 رهبران ماه گذشته. وزرای خارجه’ دیدار همچنین انتظار می رود اتفاق می افتد از طریق لینک ویدئو.

وجود دارد نیاز به نگه داشتن چنین سیاسی تنظیمات کار کنید اگر همکاری در سطوح مختلف را می توان توسعه یافته با توجه به تاثیر covid-19 در اقتصاد جهانی به گفته تحلیلگران.

صندوق بین المللی پول پیش بینی رشد اقتصاد جهانی در سال 2020 به سقوط به منفی 3 درصد به دلیل تاثیر این بیماری همه گیر در فعالیت های اقتصادی در سراسر جهان به عنوان کشور اجرا دقیق اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

“این توسعه پیامدهای عظیمی در تجارت جهانی و اقتصاد و هر چیز دیگری وجود دارد بنابراین نیاز به توسعه یک اجماع” گفت: وزیر خارجه پیشین Kanwal Sibal.

“لازم است در BRICS سطح با توجه به این که تفکر از روسیه و چین و حتی جنوب آفریقا است که به طور کامل در خط با ما. هند می تواند نقش پل در اینجا” Sibal گفت.

دهلی نو را در موقعیت همان است که روسیه و چین و یا آمریکا Sibal گفت. “این برای ما مفید است که قادر به بحث و توسعه تفکر ما در این فروم و دیگران” او گفت:. هند شرکت در چندین جلسات چند جانبه در همه گیر از جمله یکی مربوط به جنوب آسیا سران دولت و مقامات ارشد هند و اقیانوس آرام.

هند شده است این بازی در نقش یک “اعتماد جهانی تامین کننده” از داروها و ارسال محموله از hydroxycholoroquine (HCQ) دیده می شود به عنوان به عنوان گزینه درمانی برای بیماران مبتلا به covid-19 عوارض به 55 کشور جهان است. هند صادرات این دارو به کشورهای مانند آمریکا به امارات متحده عربی اردن و روسیه و آفریقای جنوبی و استرالیا در حالی که پزشکی است که فرستاده شده و به عنوان یک کمک هزینه به کشورهای آسیای جنوبی جمهوری دومینیکن و اوگاندا گفت: یکی از افراد ذکر شده در بالا گفت.

حدود 25 هند اتباع مرده بود از covid-19 در خارج از کشور در حالی که 3,336 سرخپوستان در سراسر بیش از 50 کشور که تا کنون آزمایش شده است مثبت فرد گفت. یک همراه در هند, وزارت امور خارجه برای پاسخ به پرسش ها و شک و تردید از سرخپوستان رشته در خارج از کشور تا به حال در پاسخ به 18000 ایمیل تا کنون و جواب داد: بیش از 5000 تلفن, تماس, او گفت:. در حدود 2000 شکایات حل و فصل شده است, او گفت:.

“توصیه های ما (به سرخپوستان رشته در خارج از کشور) همواره به ماندن قرار داده است. بار دشوار است. آن است که یک ماده از داشتن صبر و شکیبایی است. تماس با سفارتخانه ها و کمیسیون های بالا در هر کجا که هستند به دنبال کمک خود را حمایت و هدایت .. البته این بار دشوار است ما نیاز به درک درستی از مردم ما که این بیش از حد خواهد شد,” او گفت:. این تلفن که با این نسخهها کار 24×7 شد مجموعه تا یک ماه پیش برای اطمینان از دپارتمان و وزرا هماهنگی. آن است که به رهبری یک وزیر اضافی رتبه افسر Dammu راوی.

این covid همراه نیز تسهیل تخلیه بیش از 35000 نفر از اتباع خارجی از هند گفت: این فرد ذکر شده در بالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>