BRICS وزرای امور خارجه برای بحث در مورد بحران همه گیر از طریق لینک ویدئو در روز سه شنبه

دهلی نو: وزیر امور خارجه S. Jaishankar خواهد شد پیوستن به همتایان خود از برخی از بزرگ دیگر در حال ظهور اقتصاد جهان-برزیل و روسیه و چین و آفریقای جنوبی — در 28 مارس برای BRICS وزرای امور خارجه در دیدار با دو نفر آگاه از توسعه گفت: به طور جداگانه در روز جمعه.

این کنفرانس که به جای لینک ویدئو است که انتظار می رود به نگاه اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع رمان coronavirus که آلوده بیش از 2.73 میلیون نفر در سراسر جهان باعث مرگ و میر بیش از 192,000 مردم است.

با توجه به پیش بینی توسط بدن مانند صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول), “اقتصاد جهانی پیش بینی شده است به قرارداد به شدت توسط منهای 3 درصد در سال 2020 بسیار بدتر از طول 2008-09 بحران مالی است.” با فرض این که همه گیر محو در نیمه دوم سال 2020 “و مهار تلاش های را می توان به تدریج unwound جهانی اقتصاد پیش بینی شده است به رشد 5.8 درصد در سال 2021 به عنوان فعالیت های اقتصادی عادی کمک سیاست حمایت” صندوق بین المللی پول پیش بینی کرده است.

هند قبلا شده است بخشی از کنفرانس های مجازی از G-20 رهبران ماه گذشته نیز شاهد حضور رهبران دیگر کشورهای BRICS. نخست وزیر نارندرا مودی نیز نامیده می شود برای جلسه سران دولت امنی ها و همکاری های منطقه ای (سارک) در ماه مارس به بحث در مورد چالش های ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر به کشورهای جنوبی آسیا.

علاوه بر این مودی و Jaishankar شده اند به طور منظم در تماس با همتایان خود از سراسر جهان با تماس های تلفنی رد و بدل تقریبا به صورت روزانه.

در یک گفتگوی تلفنی با همتای سنگاپوری لی Hsein Loong در پنجشنبه مودی “وعده داده شده به ارائه همه ممکن است پشتیبانی برای حفظ تامین کالاهای ضروری از جمله محصولات پزشکی به سنگاپور” بیانیه ای از مودی را در روز جمعه گفت. “هر دو رهبر بر اهمیت هند-سنگاپور همکاری استراتژیک در زمینه. آنها توافق کردند که با هم کار کنند برای رسیدگی به حال و آینده چالش های مطرح شده توسط covid-19” بیانیه اضافه شده است.

روز جمعه Jaishankar خطاب به همتایان خود از جمهوری چک, نیجریه, قطر, نیجر امارات متحده عربی و فلسطین و وعده داده شده هند کمک های پزشکی به فلسطین نیجر و نیجریه. این می آید در برابر پس زمینه از هند ایفای نقش یک “مسئول تامین کننده جهانی” از داروها — اعزام ضد مالاریا hydroxycholoroquine (HCQ) و تب پاراستامول به بسیاری از کشورها در سراسر جهان است.

در روز پنج شنبه Jaishankar برگزار شده بود یک سری از گفتگو با همتایان خود از برزیل, روسیه و آمریکا در کنار عربستان سعودی و عمان است. هفته آینده BRICS جلسه در موضوع بحث و گفتگو با وزیر امور خارجه روسیه سرگئی لاوروف Jaishankar بعد گفت در توییتر ارسال.

نشست BRICS وزیران خارجه همچنین در برابر پس زمینه از چین داشتن به صورت فلاک برای گزارش نه پاک میشم فقط چگونه سارس-CoV2 که باعث covid-19 توسعه یافته به مانند یک بیماری همه گیر پس از آن ظاهر در استان هوبئی در ماه دسامبر.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo روز پنج شنبه در یک مصاحبه به ما مبتنی بر خروجی رسانه ها CBN اخبار گفت که آن را “فوق العاده مهم” برای “رسیدن به پایین از آنچه که حزب کمونیست چین آمده پاک در مورد چگونه این همه آغاز شد.”

“ما نیاز به کشف کردن که چگونه از آن اتفاق افتاده است. این فقط در مورد عذاب سیاسی و یا پاسخگویی. این مهم امروز است. ما نیاز به دانستن این, بنابراین ما می تواند صرفه جویی در زندگی جلو می رویم. ما نیاز ما و دانشمندان ما دانشگاهیان ما اپیدیولوژی همه به دسترسی به داده ها دسترسی به یک نمونه از ویروس و دسترسی به آن را ممکن است آمده اند به” Pompeo گفت: به ظاهر انعکاس تقاضا ساخته شده توسط ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که دانشمندان بود با توجه به دسترسی به سایت که در آن covid-19 اولین فوران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>