Brett Favre به بازپرداخت می سی سی پی $1.1 M برای عدم سخنرانی

سابق NFL quarterback Brett Favre را بازپرداخت می سی سی پی 1.1 میلیون دلار به او پرداخت شده بود برای سخنرانی که او نشان داد هرگز برای دولت حسابرس چهارشنبه اعلام کرد.

می سی سی پی امور خارجه حسابرس Shad سفید گفت: Favre بازپرداخت دولت $500,000 است و متعهد به بازپرداخت باقی مانده در اقساط بیش از چند ماه آینده.

پول برگزار خواهد شد و در پاکسازی حساب برای یک دوره و پس از آن ارسال خواهد شد به طور کامل به می سی سی پی دپارتمان خدمات انسانی مورد استفاده قرار گیرد برای کمک های موقت به خانواده های نیازمند برنامه شناخته شده به عنوان TANF سفید گفت.

تبلیغات

“من می خواهم به تحسین آقای Favre خود را با حسن نیت تلاش برای ایجاد این حق و مالیات دهندگان و TANF خانواده کاملا” سفید در بیانیه ای گفت. “تا به امروز ما شاهد هیچ پرونده نشان می دهد آقای Favre می دانستند که TANF بود برنامه ای که در خدمت به عنوان منبع پول او پرداخت شود.”

سفید اعلام می آید چند روز بعد از دفتر او منتشر شد گزارش که $94 میلیون و در مجموع نمی تواند به حساب و یا صرف شده در سوال جمله 1.1 میلیون دلار ارسال به یک غیر انتفاعی متصل به Favre برای صحبت تنظیم ورزشکار بنا به گزارش ها هرگز حضور داشتند.

Favre گفت: در یک Facebook پست چهارشنبه شب او خواهد بود استرداد مبلغ به وزارت امور خارجه در و گفت: او غافل پول پراکنده بودن پرداخت شده برای خارج از بودجه در نظر گرفته شده برای این منظور است.

“من صرف حرفه ای تمام من کمک به کودکان از طریق Favre 4 امید اهدای نزدیک به 10 میلیون دلار به مردم محروم و کودکان محروم در می سی سی پی و ویسکانسین” Favre که متولد می سی سی پی نوشت: در پست.

“آن را به ارمغان آورده است یک تن از شادی به زندگی من و من قطعا هرگز انجام هر چیزی را به دور از فرزندان من مبارزه کرده اند برای کمک به” او ادامه داد. “من عشق می سی سی پی و من هرگز آگاهانه انجام هر چیزی را به دور از کسانی که به آن نیاز دارید.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>