شیر اهدای طول COVID-19 در Coimbatore

پنج ماه پیش Dharani راجش یک خانه ساز از ساییده شدن تشخیص داده شد با یک عدم تعادل هورمونی. دکتر او قرار داده و او را در دارو و توصیه او را به شیر او پس از سه ماه ، “این سخت ترین مرحله از زندگی من است. من احساس درماندگی. من می دانستم که اهمیت شیر مادر و شروع به دنبال افرادی که آماده بودند برای اهدای. من در بر داشت یک مادر از کویمباتور پدر و مادر شبکه (CPN) Facebook صفحه و جمع آوری یک دسته از شیر بسته از او. بعد متوجه شدم یکی دیگر از بچه ها در نزدیکی خانه من که هنوز اهدا آن برای من,” او می گوید.

مادران مختلف مانند Dharani بستگی اهدا شیر مادر است. “هر قطره از شیر اهدا می توانید تغییر زندگی یک کودک است. غنی از آنتی بادی های آن تقویت سیستم ایمنی بدن و جلوگیری از عفونت های دور می گوید:” Dr Senthilkumar P ارشد neonatalist Coimbatore کالج پزشکی و بیمارستان (CMCH) است که کاملا کاربردی شير بانک. او می گوید که چندین نوزادان متولد شده در بیمارستان زودرس هستند و نیاز به کمک تغذیه در حالی که مادران خود را بهبود می یابند پس از زایمان. “اهدا شیر مادر است یک برکت و رحمت برای آنها. این نیز مفید است برای مادران دوقلو و یا سه قلو که تولید شیر به اندازه کافی و برای کسانی که شرایط پزشکی که اجازه نمی دهد آنها را به خوراک,” او می گوید.

آن را به عنوان با تعداد زیادی از خدمات این مستند به ارمغان آورده است مجموعه خود را از مشکلات در تهیه اهدا شیر مادر است. تاریخ Selvanayaki مدیر آنلاین گروه Amirtham که ترویج شیر مادر کمک مالی می گوید: “برای دو سال در حال حاضر ما در حال کمک به CMCH به شیر بانک. در حال حاضر, آن سخت است برای ما برای رفتن و جمع آوری شیر از اهدا کنندگان.” زمانی که Amirtham مشترک این مشکل با پزشکان بیمارستان دکتر Senthilkumar جلو آمد و جمع آوری 155 بسته با مجموع 27 لیتر شیر از 14 مادران است. هند شخص ساده صحبت به پزشکان و آنها به او اطمینان که اهدای شیر مادر در طول COVID 19 سالم بود. هنگامی که انجام شد, او در گسترش این کلمه خوب در Facebook, Instagram و واتساپ. “به تازگی پنج بچه از ساییده شدن آماده بودند با 75 بسته های شیر. ما به دنبال کمک از مقامات پلیس و آنها آن را جمع آوری و آن کاهش یافته است خاموش در CMCH,” توضیح می دهد Roopa.

اطلاعات شما می توانید با استفاده از

  • هر سالم شیر مادر می تواند کمک
  • پمپ شیر را می توان ذخیره شده در بطری های شیشه ای BPA رایگان بطری های پلاستیکی و یا جمع آوری شیر کیسه.
  • خون گزارش از خیرین جمع آوری شده به مطمئن شوید که آنها را انجام نمی هر گونه بیماری های عفونی.
  • شیر نیز پاستوريزه قبل از آن است که ذخیره شده در بانک

وجود دارد برخی از سردرگمی در مورد ایمنی از اهدای شیر مادر در طول مستند و به همین دلیل همه چیز شده اند رفتن بیش از حد هموار برای Uyirthuli یک شیر اهدای ابتکار CPN.”معمولا ما اهدا یک بار در ماه است. اما پس از مستند ما دریافت هرگونه پاسخ از اعضای ما. ما متوجه است که وجود دارد بسیاری از سردرگمی در اطراف شیر مادر کمک مالی و نمی خواهید به فشار هر کسی که می گوید:” آیشواریا M هماهنگ کننده Uyirthuli.

اما Dr Senthilkumar مجموعه ترس در بقیه زمانی که او می گوید: “coronavirus نه از طریق شیر مادر است. اما به عنوان یک احتیاط آن است که همیشه بهترین ها را برای مادر به پوشش صورت خود را با ماسک و دستکش استفاده کنید در حالی که پمپاژ و جابجایی بسته.” شیر نیز پاستوریزه برای اطمینان از ایمنی. “شیر بانک در حال حاضر به اندازه کافی شیر بسته به گذشته برای یکی دیگر از 10 روز. ما امیدواریم که برای دریافت یکی دیگر از دسته ای از زمان این سهام بیش از,” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>