فاکس نیوز عامل Donna Brazileدانا اجاره BrazileTrump می گوید فاکس نیوز ‘doesn’t تحویل برای ما دیگر’ پس از نظرسنجی ها نشان می دهد افزایش استیضاح حمایت Politicon اعلام ترکیب از جمله Comey Hannity, Priebus مغلوب ساختن پیشی جستن: ‘بالا نشان می دهد’ در فاکس نیوز, کابل ‘عادلانه (یا بزرگ) به من گفت که او “بسیار نگران” سابق شهر نیویورک شهردار مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergUnion رهبر: بلومبرگ می توانید تمام راه های دموکراتیک رقبای تیز حملات به عنوان بلومبرگ افزایش می یابد یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی دفاع از مایکل بلومبرگ بیشتر‘s گزارش جنسیتی نظرات.

Brazile گفت: “فاکس نیوز روز شنبه” است که واشنگتن پست گزارش در زنان اتهامات علیه بلومبرگ “بسیار” آسیب رساندن به مبارزات انتخاباتی خود را.

او اضافه کرد که او می داند که چرا برخی از دموکرات ها حمایت بلومبرگ چرا که او از منابع به ضرب و شتم رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpChanges در سیاست و نه شخصیت را بهبود ادراک از فساد در آمریکا و اتحادیه رهبر: بلومبرگ می توانید تمام راه را پلوسی: “من نه شمارش جو بایدن را’ بیشتر اضافه شده اما رکورد او ساخته شده او را “ناراحت کننده است.”

“منظورم این است که من هستم ناراحت کننده با سیاست های خود در نیویورک,” او گفت:. “من درک می کنم او عذرخواهی کرد. من که. من برای بخشش. اما من بسیار تاسف در اطلاعات من به عنوان خوانده شده بیش از آخر هفته در مورد جنسیتی محیط کار.”

Brazile که پیوست نشان می دهد پانل انتقاد بلومبرگ حمایت از توقف-و-frisk سیاست است که به طور نامتناسبی هدفمند مردم از رنگ در نیویورک گفت: آن را گرفته است او سال به عذر خواهی برای آن است.

“او از منابع اما من بسیار ناراحت کننده با سابقه خود را,” او گفت:.

بلومبرگ به دست آوردن است در نظر سنجی های ملی در آینده در سوم در هفته گذشته صبح مشورت نظرسنجی اما واکنش در برابر خود را ثبت کرده تا در هفته گذشته است.

ضبط ظاهر از شهردار سابق دفاع توقف و frisk در سال 2015 گفت: “95 درصد” از “قتل و قاتلان و قربانیان قتل” مرد هستند اقلیت های بین 16 و 25 سال.

چندین روز شنبه نشان می دهد مهمانان رفت و پس از بلومبرگ برای خود ادعا اظهارات در مورد زنان و توقف-و-frisk سیاست از جمله کاخ سفید و مشاور کلیان کانویکلیان الیزابت ConwayGeorge کانوی: ما ممکن است به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره دموکرات ها به دنبال رانندگی گوه بین مغلوب ساختن پیشی جستن ایران در خبرچین تهمت ادعای پلوسی پاره سخنرانی ‘غیر قانونی’ بیشتر که گفت: شهردار سابق نظرات شد و بدتر از مغلوب ساختن پیشی جستن در “Access Hollywood” نوار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im