برزیل ‘رانندگی در تاریکی” در covid-19 به عنوان داده های متناقض عمیق تر سردرگمی

RIO DE JANEIRO/SAO PAULO:
برزیل جلب بیشتر انتقاد برای دست زدن به آن از بیماری همه گیر کوروناویروس در روز دوشنبه پس از آن منتشر متناقض و ارقام مرگ و میر و عفونت تعمیق رسوایی بیش از این کشور covid-19 داده است.

داده های اولیه منتشر شده در روز یکشنبه از وزارت بهداشت تعداد موارد و مرگ و میر در برزیل بود و بعد از آن در تضاد با شماره های آپلود شده به وزارت اطلاعات آنلاین پورتال.

روز دوشنبه وزارت در بیانیه ای گفت: اختلاف بود که عمدتا به دلیل اشتباهات در اعداد از دو کشور که بعد از اصلاح. لازم به توضیح است که بعد از کاهش روزانه مرگ و میر 525 شد صحیح است.

آن گفته است: “بهبود شده وسیله ای برای انتشار اطلاعات در مورد وضعیت ملی از دست زدن به COVID-19.”

اختلاف به دنبال تصمیم گیری های اخیر برای حذف از ملی, وب سایت گنجینه ای از اطلاعات در مورد این کشور شیوع و به عقب راندن روزانه انتشار شماره جدید در اواخر شب و پس از این کشور اصلی برنامه خبری تلویزیونی.

“با تغییر اعداد وزارت بهداشت را پوشش می دهد و خورشید با یک غربال” رودریگو Maia, مجلس, گفت: در توییتر.

“اعتبار آمار باید فورا بهبود یافت. یک وزارت که دستکاری اعداد ایجاد یک جهان موازی را به صورت واقعیت حقایق,” او اضافه شده است.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) روز دوشنبه با تاکید بر اهمیت “منسجم و شفاف” ارتباطات از برزیل است که در حال حاضر یکی از اصلی coronavirus در فاصله. آن را تا دوم بیشترین تعداد موارد تایید شده در پشت ایالات متحده و مرگ و میر که در هفته گذشته ایتالیا پیشی گرفته است.

راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro آمده است در حال رشد تحت انتقاد به راه خود را در دولت به کار گرفته شده است همه گیر که او به طور منظم بازی کردن به عنوان یک “کمی آنفولانزا.”

برای کارلوس ماچادو از پژوهش در مدرسه ملی بهداشت عمومی بخشی از احترام عمومی موسسه اسوالدو کروز پایه عدم اعتماد داده ها خطرناک است.

“نداشتن به روز شده و اطلاعات قابل اعتماد در طول یک بیماری همه گیر از این نسبت است مانند رانندگی در تاریکی” او گفت:.

“در حالی که ما نمی باید واکسن, اطلاعات, بهترین سلاح ما در اختیار ما,” او اضافه شده است.

سردرگمی بیش از این ارقام باعث شده است تا یک گروه از برزیل بزرگترین رسانه برای راه اندازی خود را ردیابی اطلاعات سیستم با توجه به یک گزارش در روزنامه Folha de S. Paulo.

شورای ملی سلامت دبیران (Conass) که به ارمغان می آورد با هم سر از برزیل دولت در بخش بهداشت و درمان است و جدا از وزارت بهداشت و درمان نیز ایجاد شده است.

با توجه به شورای برزیل ثبت کرده بود 680,456 موارد COVID-19 و 36,151 مرگ و میر ناشی از این بیماری تا پایان یکشنبه بعد از ظهر.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>