هر دو هندی بیماران پایدار لنز در 23 بیشتر

دهلی نو/حیدرآباد: دو مورد جدید از Covid-19 عفونت شد به گزارش روز دوشنبه در هند در دهلی نو و دیگر در حیدرآباد و کشف نشده باقی مانده است روز, خطر بهداشت عمومی. فرد از دهلی نو 45 سال مرد بازگشت در هفته گذشته از ایتالیا یکی از کشورهای سخت ترین ضربه از شیوع بیماری در یک فرد به طور مستقیم از وضعیت آگاه گفت: به شرط ناشناس ماندن.

نفر دوم 25-سال-پیرمرد از Telangana حال سفر به دبی. در هر دو مورد بیماران اعلام کرده بود به مقامات خود را که آنها ممکن است قرارداد این بیماری گفت: وزیر بهداشت Preeti سودان. هر دو آنها را با ثبات و در حال از نزدیک تحت نظارت دولت گفت:, و اضافه کرد که 23 بیشتر مردم در حال آزمایش برای ویروس. مرد از حیدرآباد, که با این نسخهها کار برای یک شرکت نرم افزاری به دبی رفت برای کار و پس از آن او رسیده بنگالور در 20 فوریه و سپس بازگشت به حیدرآباد در 22 فوریه با اتوبوس.

پس از در حال توسعه یک تب او مشورت پزشکان از جمله کسانی که در یک شرکت بزرگ بیمارستان برای حدود پنج روز است. او در نهایت بستری دولتی بیمارستان گاندی در روز یکشنبه. Telangana وزیر بهداشت Eatala Rajender گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه که نمونه های گرفته شده از او را مورد آزمایش قرار گرفتند و پس از بررسی متقابل با موسسه ملی ویروس شناسی در پونا او تایید شد به عنوان آلوده.

با توجه به Rajender بیمار آمده بود در تماس با حداقل 80 نفر از جمله 20 کارکنان در شرکت بیمارستان و 27 مسافر در اتوبوس.

اطلاعات بیشتر در مورد سفر در تاریخ دوم مرد از دهلی نو که به نام دولت healthline گزارش بیماری هنوز مشخص نشده است.

“فرایند تشخیص مخاطبین از این دو نفر است. ما در حال انجام همه چیز را به عنوان دقت به عنوان ممکن است حتی برای مخاطبین” سودان گفت.

این آزمون برای اولین بار از حداقل 112 نفر از جمله اتباع میانمار (2) بنگلادش (22) مالدیو (2) چین (6) آفریقای جنوبی (1) آمریکا (1) و ماداگاسکار (1) از ووهان بودند که تخلیه و نگهداری در هند و تبت پلیس مرزی اردوگاه در Chhawla inNew دهلی نو داشت و به منفی وزیر بهداشت Harsh Vardhan گفت.

“در مجموع 124 نفر به ارمغان آورد از ژاپن از طریق هوایی هند پرواز در 27 فوریه صبح از جمله پنج اتباع خارجی. آنها همچنین آزمایش منفی و نگهداری در تاسیسات ارتش در Manesar (Haryana),” او گفت:.

در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه بیش از 3,695 گرم سبها جلسات برگزار شده است در 21 مرزی منطقه پنج کشور—Uttarakhand Bihar, Uttar Pradesh, West Bengal و هند.

همانطور که در حال حاضر بیش از یک میلیون نفر از مردم شده اند به نمایش در مرز نپال با توجه به دولت مرکزی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>