Boston Red Sox قرار داده داستین Pedroia در 60 روز IL

بوستون قرار داده شده baseman دوم داستین Pedroia در 60 روز مجروح لیست پنج شنبه, بیشتر قرار دادن در شک و تردید که آیا سابق AL MVP دوباره بازی خواهد کرد.

Pedroia, 36, بازی های برگزار شده است فقط نه بازی بیش از دو فصل گذشته. چهار-زمان All-Star صرف وقت در تلاش برای بازیابی از آسیب او پایدار زمانی که مانی ماچادو و سپس با Baltimore تضعیف خوشه بالا به سمت چپ خود را تا زانو در مارس 2017.

Pedroia دو سال و 25 میلیون دلار باقی مانده را در خود قرارداد.

در اوایل این ماه, مدیر, Ron Roenicke گفت Pedroia نمی گزارش به بهار آموزش با بقیه بازیکنان موقعیت است.

“هنگامی که یک مرد فقط سنین و سپس او را به عنوان خوب نیست که بخشی را آسان ببینید. اما نه یک پسر است که یک آسیب و از آنجا که از آن شده است و قادر به انجام” Roenicke گفت: در آن زمان. “این بخشی است که واقعا دشوار است.”

در طول زمستان Red Sox گفت Pedroia تا به حال متحمل شده “قابل توجه شکست” در باز گشت را پیشنهاد داد.

Pedroia است که چهار بار برنده دستکش طلا با یک .299 پنبه حلاجی شده به طور متوسط 140 صفحه اصلی اجرا می شود و 725 RBIs.

Cespedes به روز رسانی: New York Mets outfielder Yoenis Cespedes از صف از جولای 2018 با پاشنه مشکلات گفت که او انتظار دارد به آماده بازی با باز کردن در شب.

“اگر من با ادامه و پیشرفت راهی که من هستم بله” او به خبرنگاران گفت: از طریق یک مترجم. “من احساس می کنم خوب است. من خوشحال هستم با پیشرفت. هر روز من هنوز کار به بهتر و بهتر. آن را به عنوان سریع که من می خواهم آن را می شود اما به عنوان نزدیک به فصل من احساس مثل من واقعا خوب در حال حاضر.”

Cespedes, 34, بازی های برگزار شده است تنها در 119 بازی در سه فصل از چهار سال $110 میلیون قرارداد — از جمله تنها 38 پس از پایان فصل 2017.

سابق یک همه ستاره بود برای بسیاری از سال 2017 با همسترینگ گونه های پس از آن از دست رفته بیش از دو ماه در سال 2018 به دلیل تیره و تار فلکسور ران. او homered در استادیوم یانکی در بازگشت خود را در 20 ژوئیه 2018 و سپس رفت و برگشت در لیست معلول و تا به حال عمل جراحی برای برداشتن استخوان کلسیفیکاسیون از پاشنه راست در اوت. 2, 2018 و چپ خود را در Oct. 26, 2018.

سپس در ماه مه Cespedes شکسته راست خود مچ پا در مکان های متعدد در یک حادثه در فلوریدا در مرتع پرورش احشام.

“من می خواهم به صحبت در مورد گذشته” Cespedes گفت. “من مرتکب خطا و پرداخت قیمت آن, اما, امروز من خواهد بود صحبت کردن در مورد حال و آینده است.”

فهرستی از حرکت: baseman دوم برایان دوزیه که تا به حال 20 homers و 50 RBIs برای واشنگتن در فصل گذشته به توافق جزئی-لیگ مقابله با سن دیگو. … آریزونا امضا سابق فیلادلفیا و تورنتو right-hander علامت Leiter به یک جزئی-لیگ معامله او اعلام کرد در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>