بوستون گلوب هیئت تحریریه گفت که رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpIllinois فرماندار می گوید دولت واز 10 درصد از تجهیزات پزشکی این درخواست بایدن آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن با 6 امتیاز در نظرسنجی ملی تسلا ارائه می دهد هواکش رایگان از هزینه به بیمارستان مشک می گوید بیشتر است “خون در دست خود را” با توجه به اقدامات او در طول بیماری همه گیر کوروناویروس.

به کارکنان تحریریه در دوشنبه استدلال کرد که “تاثیر عمیقی” در این کشور انتظار می رود که به تجربه در طول بحران “قابل پیشگیری” با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و پاسخ آن به این بیماری همه گیر.

“همانطور که آمریکا در پرانتز خود را برای بدترین از این بحران آن را به ارزش به خاطر سپردن است که رسیدن به این ویروس در اینجا این است که مربوط به قانون خدا و یا تهاجم خارجی اما عظیم و شکست رهبری” آن را نوشت.

تبلیغات

بوستون گلوب تحریریه گفت: آمریکا نیاز به یک کاخ سفید است که می تواند عمل “سریع و شایستگی” به رول از تست های توزیع لوازم پزشکی و سازگار ارائه پیام. اما به جای آن گفت: رئیس جمهور شد “epically outmatched با جهانی همه گیر.”

“ماه های دولت هدر رفته با حرف دو پهلو در مورد تهدید و متعاقب آن اشتباه را به مقدار نمایی بیشتر COVID-19 نفر بودند از لزوم” هیئت تحریریه اضافه شده است. “به عبارت دیگر رئیس جمهور است و خون در دست خود را.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در روزهای اخیر در دفاع از دولت خود عملکرد در میان coronavirus همه گیر توصیف آن به عنوان “فوق العاده” “باور نکردنی” و “بزرگ است.”

نظرسنجی های اخیر نیز نشان می دهد اکثر آمریکایی ها از تصویب در کار او انجام شده است.

جهان, سرمقاله, اما, اشاره موارد که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: coronavirus تحت کنترل در ایالات متحده تحت فشار قرار دادند و برای پایان دادن به اجتماعی فاصله با عید پاک. مغلوب ساختن پیشی جستن است پس گفت که اجتماعی فاصله باید از طریق ادامه مارس 30.

دولت ساخته “فاجعه بار تصمیم گیری” و “خطاهای بحرانی” است که “محکوم” آمریکا به “فصل بی حد و حصر درد و رنج” هیئت تحریریه نوشت.

تبلیغات

جهان را به تحریریه اشاره کرد که ایالات متحده به ثبت موارد بیشتر از هر کشور در سراسر جهان با بیش از 189,600 موارد منجر به 4,081 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

“آمریکایی ها پروری برای هفته های آینده به تماشای این بیماری کاهش یافت و اعضای خانواده و دوستان و ترس از سرنوشت خود را به عنوان آنها به تماشای مرگ عوارض افزایش” را نوشت.

“اما آمده نوامبر وجود دارد باید یک حساب برای زندگی از دست داده و به صورت گسترده قابل اجتناب درد و رنج در مورد امدن تحت رئیس جمهور دیده بان” سرمقاله گفت.

مقامات بهداشت عمومی Anthony Fauciآنتونی FauciOvernight مراقبت های بهداشتی: سفید, خانه پروژه های تیره و تار مرگ و میر از coronavirus | تهمت هشدار ‘درد’ هفته های پیش رو | ما برتری چین در مقام ویروس مرگ و میر | CDC می گوید 25 درصد از موارد نشان می دهد هرگز علائم ارتباطی خوب کمک خواهد کرد که ضرب و شتم COVID-19 14 چیزهایی که می دانیم امروز در مورد کوروناویروس بیشتر و دبورا Birx هشدار داده اند که ایالات متحده می تواند به صورت بین 100000 تا 240,000 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de