بوستون اعلام نژادپرستی بهداشت عمومی اورژانس را به پلیس اضافه کاری به برنامه های جامعه

بوستون اعلام کرده نژادپرستی بهداشت عمومی اورژانس و منحرف خواهد شد بودجه به معنای پلیس اضافه کاری نسبت به برنامه های جامعه.

شهردار مارتی والش (D) اعلام کرد که تغییر در جمعه شده و این طرح در توییتر. با توجه به ابتکار جدید 20 درصد یا حدود 12 میلیون نفر از پلیس به اضافه وجوه از 2021 سال مالی اضافه بودجه را مجددا اخذ شود “برنامه های جامعه برای جوانان, برای بی خانمانی برای مردم مبارزه با اثرات نابرابری است.”

“سلامت اثرات تاریخی و نژادپرستی نظاممند روشن در ما COVID-19 تعداد مورد” والش گفت. “و اثرات بسیار فراتر از این زمان بحران است.”

تبلیغات

“ما می تواند پشتوانه این اعلامیه با یک سرمایه گذاری اولیه 3 میلیون دلار که قصد انتقال از پلیس اضافه بودجه به بوستون بهداشت عمومی کمیسیون” والش اعلام کرد. “کمیسیون بهداشت و درمان کار می کنند با شهر ما ادارات از جمله اداره پلیس در استراتژی های به طور مستقیم ارزیابی هر گونه اثرات نژادپرستی را در زندگی و سلامت ساکنان بوستون.”

تبلیغات

بوستون کمیسر پلیس استقبال شهردار اصلاحات و گفت: پلیس در حال بیش از متکی برای اختلافات با توجه به یک گزارش از MassLive.com.

“کاملا رک و پوست کنده آنچه که من شنیده ام در جامعه ما از پوشیدن بیش از حد بسیاری از کلاه به هر حال” بوستون کمیسر پلیس ویلیام گراس گفت. “یک فرزند نمی خواهند برای رفتن به مدرسه ؟ با شما تماس بوستون پلیس. یک کودک در اتوبوس در حال سرکش? با شما تماس بوستون پلیس. وجود دارد عاطفی آشفته فرد در یک خانه ؟ با شما تماس بوستون پلیس. چگونه بسیاری از کلاه آیا شما می خواهید برای پوشیدن دارم؟”

این اصلاحات جدید همچنین شامل ایجاد یک نیروی کار برای انجام تغییرات و قصد دارد به نگاه در بیشتر طرح های پیشنهادی برای پلیس اصلاحات است که بخشی از ویروسی “8 نمی توانید صبر کنید” کمپین.

بوستون اعلام می آید به عنوان ادارات پلیس و قانونگذاران در سراسر کشور در صورت فشار به آدرس نژادپرستی در اجرای قانون و برای جلوگیری از خشونت پلیس در پی مرگ جورج فلوید.

اعتراضات فوران در سراسر کشور و در سطح جهان پس از فلوید, سیاه, مرد مینیاپولیس, در بازداشت پلیس درگذشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>