گشت مرزی کشف ‘طولانی ترین تونل در عین حال بین مکزیک و کالیفرنیا

ایالات متحده عوامل گشت مرزی می گویند که آنها کشف یک تونل است که دهانه مرز ایالات متحده و مکزیک در روز چهارشنبه.

این 4,309 پا تونل شروع می شود در تیجوانا و به پایان می رسد در Otay مسا منطقه انبار در سن دیگو, مقامات گفت: با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز گزارش. گشت مرزی گفت: این خبر از خروجی آن است که طولانی ترین تونل این است که تا کنون کشف شده در امتداد جنوب غربی مرز.

تونل پیچیده است و همچنین با توجه به آژانس. این شامل به طور متوسط عمق 70 متر در زیر زمین یک آسانسور گسترده راه آهن سبد خرید سیستم مجبور تهویه هوا بالا-ولتاژ کابل های برق و سیستم فاضلاب با توجه به گزارش.

تبلیغات

در یک بیانیه تحقیقات امنیت داخلی نماینده ویژه Cardell Morant گفت: “در حالی که قنات تونل جدید نیست اتفاق در طول کالیفرنیا و مکزیک, مرز پختگی و طول خاص این تونل نشان می دهد که زمان مصرف تلاش های فراملی و سازمان های جنایی انجام خواهد شد به منظور تسهیل قاچاق مرزی.”

تونل ورودی بود و بنا به گزارش ها یافت می شود توسط مقامات مکزیکی در ماه اوت و پس از آن نقشه برداری توسط Diego سان تونل نیروی کار است که ساخته شده تا از مرز گشت امنیت تحقیقات اداره مبارزه با مواد مخدر و باراک اوباما.

مقدار ماری جوانا و مت ضبط شده توسط مقامات کاهش در طول سال مالی 2019 در حالی که تعدادی از هروئین افزایش یافته است.

رالف دسیو یک سخنگوی ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی در سن دیگو به این روزنامه گفت: این کاهش در تشنج شد و از آنجا که بخش چهار بازرسی نیست همه به طور کامل عملیاتی در سال 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>