کتاب با همجنسگرایان+ تم ها ‘بیشتر به چالش کشیده’ در ایالات متحده

کتاب با فراجنسیتی موضوعات یک شماره ثبت از اعتراض ما در کتابخانه ها و مدارس در سال 2019 گفت: پژوهش در روز دوشنبه نشان دادن رشد اعتراضات بیش از همجنسگرایان+ مضمون ادبیات.

هشت نفر از top 10 “بیشتر به چالش کشیده” کتاب هایی که پدر و مادر و اعضای جامعه به دنبال توان از قفسه برخورد با همجنسگرایان+ موضوعات گفت: انجمن کتابخانه های آمریکا (ALA) ما یک گروه غیر انتفاعی.

جدید ترین لیست نشان داد بیشتر اعتراض نسبت به ترانس و مضمون کتاب گفت: ALA است که انتشار سالانه فهرست.

پس از سال 2016 حداقل نیمی از بزرگ ترین چالش کتاب شده اند همجنسگرایان+ مربوط به آن گفت.

“ما شاهد یک مقاومت مواجه برابر تنوع و تلاش برای ساکت کردن صدای همجنسگرایان مردم و در حس بسیار واقعی تلاش برای فشار به این صداها را به گنجه” گفت: دبورا سنگ سر از علا را برای آزادی فکری.

“وجود دارد تلاش برای قاب هر همجنسگرایان مواد ذاتا نامناسب برای افراد زیر سن قانونی حتی اگر این مواد هستند و سن مناسب است.”

در بالای این لیست قرار گرفته الکس gino’s ‘جورج” درباره یک جوان ترانس دختر و سوزان Kuklin را فراتر از Magenta: نما نوجوانان صحبت کردن ” می گفت.

اعتراض شد و بر اساس دیدگاه های مذهبی و نظرات در مورد خانواده سنتی ساختار علا گفت. هر دو کتاب بوده است در سال های قبل لیست.

در مقام سوم شد ‘آخرین هفته امشب با جان اولیور ارائه یک روز در زندگی مارلون Bundo,’ شعری از کتاب کودکان ‘یک روز در زندگی مارلون Bundo’ توسط کارن و شارلوت پنس همسر و دختر رئیس جمهور مایک پنس که اجتماعی است و انجیلی محافظه کار است.

این کتاب توسط Oliver های طنز مجری تلویزیون رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی خود را با تصویر از یک رابطه عاشقانه که شامل پنس خانواده حیوان خانگی خرگوش.

سارا الیس سر از ایالات متحده بر اساس همجنسگرایان+ گروه حمایت GLAAD گفت: او در این افزایش اعتراض.

“شده است وجود دارد هشدار دهنده و مستند طلوع در ضد تجاوز شعارهای سیاست و خشونت بیش از چند سال گذشته,” او گفت: تامسون رویترز پایه و اساس است.

“جامع کتاب به تجاوز خانواده و فرزندان خود داستان های مربوط به و الهام بخش محبت و پذیرش دیگران,” او گفت:.

“وجود دارد هیچ چیز برای به چالش کشیدن در مورد آن است.”

ALA ثبت 377 مستقیم شکایت از کتابخانه های مدارس و رسانه های محلی در سال 2019 از 347 چالش ها در سال 2018 است.

قابل توجه دیگر کتاب در این فهرست گنجانده شده است JK رولینگ “هری پاتر” سری طولانی انتقاد توسط گروه های مذهبی برای ترویج جادوگری و مارگارت اتوود و “کنیز داستان” برای خود “ابتذال جنسی و لایههای,” ALA گفت.

لیست بخشی از علا سالانه وزارت امور خارجه امریکا کتابخانه ها گزارش خلاصه ای از کتابخانه گرایش های منتشر شده در کتابخانه ملی هفته است که آغاز شده و در روز یکشنبه.

کتاب در لیست های قبلی عبارتند از: مایا آنجلو ‘من می دانم که چرا در قفس آواز می خواند’, John Steinbeck را از موش و مردان و هارپر لی ‘برای کشتن یک مرغ مقلد’.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>