BookMyShow, مطالعه می یابد اکثر مصرف کنندگان باز برای بازگشت به تئاتر

دهلی نو: صاحبان تئاتر تعطیل از اواسط ماه مارس خواهد بود خوشحال می دانیم که 54 درصد از سرگرمی عاشقان مشتاق به بازگشت به سینما در 15-90 روز پس از مستند برداشته شده است در حالی که بقیه ترجیح می دهم به مرحله بعد از 90 روز. 98 درصد از سرخپوستان انتظار سینما به اجرای دقیق ایمنی و بهداشت اقدامات لازم برای اطمینان از امن فیلم-تجربه تماشای.

این یافته ها از بررسی انجام شده توسط آنلاین بلیط سایت BookMyShow با عنوان بازگشت به خارج-از-خانه سرگرمی. آن طول می کشد را به حساب 4,000 پاسخ دهندگان که فعال هستند BookMyShow transactors و انجام شد در ماه مه سال 2020 پوشا پاسخ دهندگان با سن بین 18-65 سال در سراسر 235 شهرستانها و شهرهای کوچک در هند.

70 درصد از پاسخ آمد از مصرف کنندگان در حیدرآباد و بمبئی و بنگلور, شورای ملی مقاومت, Chennai, پونا, کلکته احمدآباد ویجیاوادا و کوچی. 49 درصد از مصرف کنندگان که پاسخ داده شد در گروه سنی 25-34 سال است.

مرد پاسخ دهندگان می خواهند به سر هر چه زودتر نسبت به زن آنهایی که به عنوان افراد مسن, کسانی که در سن بین سال 55-64.

بیشتر در جنوب هند نتواند سرگرمی آن بیشتر با 56 درصد از پاسخ دهندگان از منطقه مشتاق به گرفتن فیلم های مورد علاقه خود را و/یا کنسرت پست مستند.

زمانی که آنها به تئاتر 99 ٪ از افراد مورد بررسی می خواهید کارکنان آموزش دیده در ایمنی و اقدامات بهداشتی و تمیز سینما, صندلی و دستشویی هر پست نشان می دهد. 98 درصد از آنها بخواهید برای ضد عفونی تونل حرارتی و اسکنر 69% نگاه به جلو به ليزينگ انتشار 81% می خواهید درخواست جدید ارائه می دهد و 95 درصد نیاز به ایمن مواد غذایی و آشامیدنی (persian) گزینه. میان دو رود اقدامات ایمنی هستند و صندلی مایع و مواد ضد عفونی کننده تونل.

در حالی که 90 درصد از پاسخ دهندگان در حال حاضر به دنبال اجتماعی فاصله اقدامات 10% این باور وجود دارد که بیشتر به زندگی از زندگی با پارانویا. 52 درصد گفت: آنها بعید است که برای پرداخت هزینه های بالاتر هزینه بلیط اگر سینما محدود کردن تعداد بینندگان در هر نشان می دهد.

ملی multiplex زنجیر مانند ضبط و پخش INOX و کارناوال باید تصریح کرد که زودتر از آنها دریافت final go-ahead توسط دولت که قصد دارند شروع به ویژه تمیز کردن و ضد عفونی فرایند چرخش زمان که باید 15-20 روز.

با توجه مکالمات با تولید کنندگان در صنعت INOX هفته گذشته گفت که ليزينگ منتشر خواهد شد امیدوارم ضربه به صفحه نمایش با سه ماهه سوم سال مالی است. در حالی که آکشی کومار Sooryavanshi در حال حاضر به دنبال در یک ماه اکتبر انتشار سلمان خان Radhe است eyeing نوامبر در حالی که Ajay Devgn را بوج – غرور و افتخار از هندوستان, ورزشی, درام, ’83 و Aamir khan’s Laal سینگ Chadha به دنبال در ماه دسامبر. بر خلاف بسیاری از دیگر کسب و کار, فیلم, نمایشگاه تنها می تواند از سر در همان زمان در سراسر کشور است. غیر هندی زبان محلی فیلم ممکن است پیدا کردن نمایشگاه در خاص متحده اما برای یک هندی یا هالیوود انتشار ماندگار تئاتر در سراسر کشور باید باز باشد.

علاوه بر این, هندی ها به دنبال تماس سرگرمی تجارب است. 85 درصد از مصرف کنندگان در نظر سنجی ترجیح می دهند خرید بلیط خود را آنلاین با M-بلیط و بلیط الکترونیکی گزینه ارجح برای تماس با ما تجربه سرگرمی.

برای سرگرمی زندگی می کنند تجربه 40 درصد از سرخپوستان ترجیح می دهند از حضور در یک کنسرت موسیقی در گروه های کوچکتر 50-100. رانندگی در کنسرت, صمیمی جداول برای دو تا چهار نفر هستند برخی از عوامل است که مصرف کنندگان ترجیح می دهند بیشتر در حالی که حضور در رویدادهای مورد علاقه خود را.

تا آنجا که به مواد غذایی می رود 50% می خواهید تنها سبزیجات و مواد غذایی 15 درصد ترجیح می دهند قبل از بسته بندی مواد غذایی در حالی که 23 درصد را برای هر دو. در حالی که حضور در این رویدادهای عمومی, 68% می خواهید حداقل اجتماعی تماس با 36 درصد می خواهید مواد غذایی و آشامیدنی برای تحویل به کرسی های خود را در حالی که 32 درصد خواهد خرید F&B از طریق تلوان ماشین آلات.

Alok Tandon ارشد اجرایی در INOX اوقات فراغت Ltd گفت: این شرکت گرفته شده عمدی تصمیم عامل با کوتاه در منوی اولیه هفته.

“با توجه به اینکه مهمانان صرف دو تا سه ساعت در محل ما می بینیم فروش چیدن تا همراه با پیش بینی افزایش بلند” Tandon اضافه شده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>