بولتون قصد دارد به انتشار کاخ سفید خاطرات در اواخر ماه ژوئن: گزارش

سابق مشاور امنیت ملی , جان بولتون, جان BoltonHave شجاعت به رسمیت شناختن تایوان مک کانل می گوید دولت اوباما ‘را پشت سر بگذارید’ همه گیر طرح تهمت وکیل شرکت هشدار داد مایکل کوهن به نوشتن ‘ارسال به تمام کتاب: گزارش های بیشتر در حال برنامه ریزی برای انتشار خود بگویید که تمام خاطرات در مورد تصدی خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در اواخر این ماه با وجود کاخ سفید در تلاش برای جلوگیری از انتشار آن.

منابع آشنا با بولتون طرح گفت: واشنگتن پست که کتاب “اتاق که در آن اتفاق افتاده است: کاخ سفید خاطرات” منتشر خواهد شد در تاریخ 23 ژوئن در حالی که سابق مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی دولت را به مصاحبه ترویج آن از آخر هفته قبل.

خبر می آید با وجود گزارش در ماه فوریه نشان می دهد که رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMitt رامنی فراخوانی پدر مرحوم در طول جنبش حقوق مدنی اعتراض کاخ سفید خواست برای استقرار 10,000 سرباز برای کنترل تظاهرات: گزارش زوکربرگ چان-بودجه دانشمندان قلم ‘نامه ای از نگرانی’ بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن اطلاعات غلط بیشتر خود را تا به حال به دنبال جلوگیری از انتشار بولتون خاطرات تا پس از او سمت چپ ، بولتون گزارش شده است که برنامه ریزی برای انتشار این کتاب حتی بدون کاخ سفید تصویب و به او گزارش معتقد است هیچ اطلاعات طبقه بندی شده در متن.

تبلیغات

“ما در حال رفتن به سعی کنید و جلوگیری از انتشار کتاب” مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش گفته مجریان خبر در جلسه محرمانه. “پس از من ترک او می تواند انجام این کار است. اما نه در کاخ سفید است.”

این معلوم نیست که آیا رئیس جمهور دیده می شود محتویات بولتون خاطرات اما در ژانویه او لعنتی این کتاب به عنوان “تند و زننده & نادرست” و پر از “طبقه بندی شده امنیت ملی” اسرار.

“اگر من به او گوش ما خواهد بود در جنگ جهانی شش در حال حاضر و می رود و بلافاصله می نویسد تند و زننده & نادرست کتاب. همه طبقه بندی شده امنیت ملی است. که انجام این کار؟” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>