بولتون برنامههای کاخ سفید ‘سانسور’ در هند سخنان در کتاب خود

سابق مشاور امنیت ملی , جان بولتون, جان BoltonTrump انداخته: رئیس جمهور حرکت می کند با دست پس از استیضاح بر پشت در صندلی داغ تپه صبح روز سه گزارش — AG Barr, اوباما و تلاش برای مهار مغلوب ساختن پیشی جستن در بیشتر تقبیح بالقوه کاخ سفید “سانسور” از کتاب آینده خود را در یک بحث عمومی در روز دوشنبه.

بولتون صحبت کرد و در دانشگاه دوک در اولین حضور خود را پس از مجلس سنا رای دادند نه به شنیدن شهادت از او در طول جمهور تهمتدونالد جان TrumpRussian تحریم خواهد بومرنگ متحده شهرستانها تجدید نظر مشوق های مالیاتی پس از آمازون HQ2 واکنش یک روز رئیس جمهور دیدگاه در طبیعت از تحریم های بیشتر‘s استیضاح محاکمه. او به نام بخش هایی از خاطرات خود در برخورد با اوکراین اختلاف که موجب استیضاح “از sprinkles در یک بستنی بستنی و مغز گردو” نیویورک تایمز و سی ان ان گزارش شده است.

“برای تمام تمرکز در اوکراین و استیضاح محاکمه: به من وجود دارد بخش هایی از این مقاله که در مقابله با اوکراین — به نظر من که به عنوان sprinkles در یک بستنی و مغز گردو از نظر کتاب” او این گزارش گفت:. “این است که تلاش برای نوشتن تاریخ است. من بهترین من می توانم … خواهیم دید چه اتفاقی می افتد با سانسور.”

تبلیغات

بولتون ابراز نگرانی می کند که کتاب او خواهد بود “سرکوب” توسط کاخ سفید اگر آن را به دنبال تعیین قطعات مهم به عنوان طبقه بندی شده به تأخیر انداختن آن از انتشار در ماه آینده به عنوان برنامه ریزی شده.

ماه گذشته در نامه ای به بولتون وکیل رسمی با کاخ سفید شورای امنیت ملی گفت که این مقاله شامل “مقادیر قابل توجهی از اطلاعات طبقه بندی شده.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خود بارها و بارها به شدت انتقاد کرد بیش از آنچه که او خواستار بولتون “تند و زننده & نادرست کتاب” در زمان خود در دولت.

تبلیغات

بولتون روز دوشنبه گفت او امیدوار است او مکالمات خصوصی با مغلوب ساختن پیشی جستن می توان به “تبدیل شده و روزی.”

“او توییتهایی اما من نمی توانم در مورد آن صحبت کنید. چگونه عادلانه است ؟ ” او گفت:.

بولتون همچنین با انتقاد تهمت سیاست خارجی برنامه به طور خاص تلاش خود را در کره شمالی به denuclearize گفت: “این کاملا آشکار این بود که به شکست است.”

او اضافه کرد که او فکر کرد که دولت می تواند با اعمال فشار بیشتر بر ایران از جمله تحریم است که او گفت: تا به حال “بسیار مهم و اثر است.”

بولتون چپ دولت در ماه سپتامبر پس از تکرار اختلافات با رئیس سابق خود در سیاست خارجی است.

او بنا به گزارش رفت و از طریق استاندارد شورای امنیت ملی اخلاق ترخیص کالا از گمرک, مراحل قبل از خروج و تصویب شد یک فرد آشنا با بولتون پس از خروج اختلاف با کاخ سفید با سی ان ان گفت.

این بار قبلا گزارش شده است که بولتون منتشر نشده نسخه خطی جزئیات چگونه تهمت می خواست کمک های خود را با اوکراین و به طور خاص نمی خواهید برای پایان دادن به خودداری از کمک نظامی تا زمانی که این کشور با پیروی از مغلوب ساختن پیشی جستن است و با توجه به اعلام تحقیقات است که می تواند به نفع او سیاسی است. مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با اوکراین بودند که پایه و اساس خانه را استیضاح پرس و جو در برابر او.

خواسته دوشنبه اگر او موافق با مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا که در 25 ژوئیه در تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky که در آن تهمت فشرده برای تحقیقات شد “کامل” بولتون پاسخ داد: “شما را دوست دارم فصل 14.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>