بوئینگ است که شفاعت با واشنگتن برای 60 میلیارد دلار کمک مالی در میان coronavirus همه گیر روز جمعه اعلام کرد که خود را مدیر عامل دیو کالهون و رئیس هیئت مدیره لری Kellner را چشم پوشیدن از همه پرداخت ها تا پایان سال است.

این حرکت بخشی از یک تصمیم گیری چند بوئینگ ساخته شده به منظور حمایت از خود را به عنوان آن را هدایت از طریق همه گیر و کار برای اطمینان حاصل شود که آن را قرار است برای بازیابی.

این شرکت همچنین اعلام کرد که آن را به حالت تعلیق درآورد پرداخت سود سهام به سهامداران و گسترش آن مکث هر سهم repurchasing تا اطلاع ثانوی.

تبلیغات

بوئینگ قبلا به حالت تعلیق در آن سهام بیع متقابل برنامه در مارس 2019.

“بوئینگ است رسم در تمام منابع خود را برای حفظ عملیات حمایت از نیروی کار و مشتریان و حفظ زنجیره تامین پیوستگی از طریق COVID-19 بحران و برای دراز مدت” این شرکت در بیانیه ای گفت.

در حالی که شیوع کروناویروس را ویران کرده است سفر جهانی بوئینگ گرفته است یک ضربه بزرگ. آن را در حال حاضر در یک حالت شکننده بعد از پایه آن 737 Max جت و موانع را رفع و ارائه KC-46 نظامی تانکر پنتاگون.

سهام این شرکت کاهش یافت و نزدیک به 18 درصد در روز چهارشنبه و رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpOn پول: معرفی مک کانل سوم coronavirus امداد پیشنهاد | دموکرات ها به دنبال بزرگتر محرک با کمتر کمک های اولیه برای کسب و کار | واشنگتن شود برای جلوگیری از بیکاری سنبله Hillicon دره: توییتر اهداف coronavirus اطلاعات غلط | Facebook ممنوعیت ضد عفونی کننده ویروس, تبلیغات آزمون برای جلوگیری از قیمت سنگ آهن در بازار | DHS تعریف انتقادی شغل در طول شیوع | کنترل از راه دور برنامه های کاری افزایش یک شبه دفاع: ‘دهها هزار نفر از نیروهای گارد ملی می تواند فعال برای coronavirus پاسخ | بیمارستان کشتی می تواند هفته به استقرار | تهمت می گوید نظامی برای کمک به آمریکایی ها در گیر پرو بیشتر و قانونگذاران متعهد به ارائه کمک به این مبارزه شرکت می باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im