بلوز می گویند جی Bouwmeester بهتر است پس از رویداد قلبی

St. Louis defenseman جی Bouwmeester باقی مانده در اورنج کانتی بیمارستان چهارشنبه بود اما هشدار و صحبت کردن با هم تیمی های پس از تحمل یک رویداد قلبی و سقوط بر روی نیمکت شنبه در طول یک بازی در آناهایم.

بازی متوقف شد در دوره اول و خواهد بود دوباره.

“او در روحیه خوبی با ما معمولی جی, بنابراین من فکر می کنم, آن را قطعا همه ما احساس خیلی بهتر از دانستن است که ما تا به حال این فرصت را به صحبت کردن به او” defenseman الکس Pietrangelo گفت. “معمولی جی بسیار خوب جی.”

مدیر کل داگ آرمسترانگ گفت: Bouwmeester, 36, بی سه شنبه. ضفبرلترس مورد استفاده قرار گرفت و او به دست آورد آگاهی بلافاصله قبل از اینکه به بیمارستان منتقل.

“او به خوبی در حال انجام است و در حال حاضر تحت یک باتری از آزمون ها” آرمسترانگ گفت. “چیزهایی که به دنبال بسیار مثبت است.”

• رگ به رگ مچ پا هستند انتظار می رود به حاشیه مونترال defenseman شیا وبر به مدت چهار هفته و کلمبوس بال کم اتکینسون برای دو هفته.

• New York Islanders بال کیسی Cizikas خواهد بود حداقل سه هفته با یک پا پارگی, NHL.com گزارش شده است.

• وینیپگ سر مربی پل موریس که در فصل هفتم با این تیم به امضا رسید و سه سال تمدید.

• مینه سوتا defenseman مت Dumba جریمه شد $5,000 برای کاهش وگاس به جلو Ryan نفره در روز سه شنبه.

• ان بی سی اخراج تحلیلگر جرمی Roenick بیش از نظرات او در طول یک پادکست در ماه دسامبر. در این پادکست Roenick در مورد ظاهر فیزیکی همکار رسانههای کاترین Tappen, پاتریک تیز و آنسون کارتر و شوخی در مورد امکان داشتن سه نفری با همسر و Tappen.

چهار شنبه, بازی

Canucks 3, Blackhawks 0: یعقوب Markstrom متوقف 49 عکس دوم خود shutout فصل و براندون ساتر تا به حال یک گل و دو پاس گل به عنوان میزبان ونکوور برخورد شیکاگو آن متوالی از دست دادن.

برونز 4, Canadiens 1: David Pastrnak به حال خود چهارم کلاه ترفند از فصل به عنوان میزبان بوستون برنده برای هفتمین بار در هشت بازی.

پادشاهان 5 شعله های آتش 3: Tyler Toffoli و آستین واگنر به ثمر رساند 39 ثانیه جدا از هم در دوره اول و میزبان لس آنجلس جامعی پنج بازی از دست دادن خط. الیاس Lindholm تا به حال دو گل برای کلگری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر