فرشتگان آبی Thunderbirds, پرواز بیش از DC برای تشکر از کارکنان مراقبت های بهداشتی

U. s. Navy Blue Angels and Air Force Thunderbirds را به آسمان بیش از Washington, d. C., روز شنبه برای تشکر از کارکنان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ برای کار خود را در طول coronavirus بیماری همه گیر.

درجه نمایش به نمایش اشکال پیچیده و کلاهبرداری از برخی از نیروی مسلح بالای خلبانان به طول انجامید و حدود 20 دقیقه با توجه به NBC4 واشنگتن است.

تبلیغات

“ما مفتخر به پرواز بیش از این شهرستانها در یک صفحه نمایش وحدت ملی و پشتیبانی از مردان و زنان ما نگه داشتن جوامع امن” نیروی هوایی سرهنگ سرهنگ جان کلدول تاندربرد فرمانده و رهبری خلبان در بیانیه ای گفت. “این پلها هستند یک ژست حسن نیت از طرف کل وزارت دفاع به قهرمانان COVID-19 بیماری همه گیر.”

تبلیغات

این اسکادران پرواز بیش از Baltimore منطقه فقط چند دقیقه قبل از آغاز سی روگذر که روت جنوب شرقی بیش از Potomac River, Bethesda و نقره بهار.

مسیر را ادامه خواهد داد به ویرجینیا و سر به آتلانتا بعد از ظهر شنبه با توجه به Blue Angels’ سفرنامه نوشته شده در رسانه های اجتماعی.

فرشتگان و Thunderbirds پرواز بیش از فیلادلفیا و نیویورک در اوایل این هفته بخشی از یک ابتکار در سراسر کشور به تشکر از مهم کارگران در طول بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>