بلومبرگ برنده حمایت از حزب دموکرات که بدبختانه میشیگان صندلی

دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergDemocrats در بحث انتقاد از نامزدی که وجود ندارد: مایک بلومبرگ Bundlers دیدن مشکلات مالی برای بایدن پنج چیز به دیده بان در نیوهمپشایر اولیه بحث بیشتر موفق به کسب تایید از کنگره هیلی Stevensهیلی ماریا StevensFormer جمهوریخواه میشیگان کنگره می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن است نا مناسب برای دفتر تپه 12:30 — گزارش ارائه شده توسط UANI — پلوسی به نظر می رسد به بازی بیس بال در زمان استیضاح دادگاه دبی Dingell در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن: ‘شما به من آورده را در راه شما هرگز نمی توانید تصور کنید’ بیشتر (D-Mich.), یک دانشجوی سال اول مجلس که بدبختانه ایران برگزار شد صندلی در سال 2018 است.

استیونس گفت: او معتقد است که سابق شهر نیویورک شهردار خواهد مبارزه برای کار به خانواده ها و رسیدن به یک معامله زیرساخت اگر او رئيس جمهور انتخاب شد.

“من می دانم که مایک بلومبرگ کمک خواهد کرد که رشد میشیگان تولید در اقتصاد, چرا که من با او کار می کرد در گذشته به پیشرفته ایجاد مشاغل تولیدی” گفت: استیون.

تبلیغات

“من حمایت مایک بلومبرگ برای رئیس جمهور زیرا او تجربه برای متحد کردن کشور و شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این پاییز و من مشتاق به کار با او به مقابله با سخت ترین مشکلات ما و تقویت طبقه متوسط و طبقه پایین هزینه های بهداشت و درمان و مبارزه با تغییر آب و هوا.”

بلومبرگ ساخته شده در اواخر ورود به 2020 اولیه مسابقه رسما راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود در ماه نوامبر. او در پی را تا زمین با رقابت چهار نامزد متحده و به جای blitzing سه شنبه در مارس 3, هنگامی که بیش از یک دوجین متحده نگه اولیه مسابقات. او به لبه پنجره رساند تا پیشنهاد خود را با یک تبلیغ کمپین حمایت صدها میلیون دلار است.

او نیز رو به با یک رشته از تاییدیه از خط مقدم از اعضای خانه مانند استیونس که به صورت سخت انتخاب مجدد مناقصه.

میشیگان در کنگره نوامبر نژاد است که تاریخ به عنوان “ناب” دموکراتیک توسط آشپز, سیاسی, گزارش یک حزبی انتخابات handicapper.

“کنگره هیلی Stevens شده است به یک رهبر در بهبود اقتصادی و تجدید حیات و او را می بیند از طریق رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpFive takeaways: ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن آویزان بر بحث دموکراتیک Klobuchar افزایش میلیون از شروع بحث Buttigieg Sanders, با هدف ایجاد حرکت از New Hampshire بحث بیشتر‘s خالی شعارهای” گفت: بلومبرگ. “من افتخار دارم به حمایت از او و من آماده به کار با او را بیشتر شغل خوب با حقوق بالاتر به تمام Michiganders که shortchanged با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است.”

یک RealClearPolitics متوسط اخیر ملی نظرسنجی ها نشان می دهد که میلیاردر نامزد در 10.6 درصد پشتیبانی از قرار دادن او در جایگاه چهارم پشت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenFive takeaways: ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن آویزان بر بحث دموکراتیک Buttigieg Sanders, با هدف ایجاد حرکت از New Hampshire بحث نظرسنجی: New Hampshire دموکرات ها ترجیح می دهند یک انقراض-باعث شهاب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد بیشتردیابت برنی ساندرزسناتور SandersFive takeaways: ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن آویزان بر بحث دموکراتیک Klobuchar افزایش میلیون از شروع بحث Buttigieg پس از بحث: من خواهد بود ‘پیشرفته ترین’ نامزد در حزب سابقه بیشتر (I-Vt.) و از سوی دیگر ، الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenFive takeaways: ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن آویزان بر بحث دموکراتیک Buttigieg پس از بحث: من خواهد بود ‘پیشرفته ترین’ نامزد در تاریخ Buttigieg Sanders, با هدف ایجاد حرکت از New Hampshire بحث بیشتر (D-جرم.).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر