دموکرات و نامزد انتخابات ریاست جمهوری سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ روز سه شنبه منتشر شد یکی دیگر از تبلیغ شعار کار خود را با رئیس جمهور اوباما در خشونت اسلحه و آموزش و پرورش.

آگهی جدید تحت عنوان “تفاوت” باز می شود با تصاویری از اوباما و بلومبرگ در تماس تلفنی این دو مقام سابق “یک رئیس جمهور بزرگ و موثر شهردار” و گفت که آنها پیشگام “رهبری است که باعث می شود تفاوت.”

آگهی اولین گزارش سیاسی نشان می دهد که کلیپ های اوباما در سخنرانی خود در سال 2013 رویداد و می گوید که رهبران دو کشور “کار می کرد برای مبارزه با خشونت اسلحه و دوباره به بهبود آموزش و پرورش برای هر کودک. “

تبلیغات

“او شده است به یک رهبر در سراسر کشور در 12 سال گذشته آقای مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergWhere 2020 دموکرات پایه مالیات بلومبرگ بازدید ساندرز حامیان در تبلیغ جدید جاد گرگ: بلومبرگ افزایش بیشتر است که در اینجا” اوباما می گوید.

“و من می خواهم برای تشکر از شهردار این شهر بزرگ شهردار بلومبرگ برای او فوق العاده رهبری است. و سهم من از عزم خود را به این کشور هم در نهایت به پیشرفت برای مردم آمریکا” اوباما شنیده است گفت: بیش از تصاویر بلومبرگ پرداختن به حامیان رهبری یک کمپین تجمع و بیشتر.

این آگهی به پایان می رسد با یک عکس از اوباما و بلومبرگ با عنوان “مایک خواهد آن را انجام داده.”

اوباما هنوز تایید 2020 دموکراتیک رئیس جمهور نامزد است.

سابق شهر نیویورک شهردار تایید اوباما در سال 2012 انتخاب مجدد پیشنهاد تمجید رکورد خود در تغییر آب و هوا و مسائل زیست محیطی. این دو کار با هم در کنترل اسلحه اصلاحات پس از تیراندازی سندی هوک که در سمت چپ 26 نفر کشته شدند.

در یک آگهی راه اندازی در اوایل این ماه مهر برجسته کار خود را با اوباما در جوامع در سراسر کشور است.

نامزد حزب دموکرات جو بایدنجو BidenJoe بایدن خود را از دست داده fastball — او می تواند آن را دریافت قبل از کارولینای جنوبی است ؟ که در آن سال 2020 دموکرات پایه مالیات بلومبرگ بازدید ساندرز حامیان در تبلیغ جدید تر نیز به طور منظم به استناد ارتباط خود را با رئیس جمهور سابق با او به عنوان معاون رئيس جمهور. بایدن در مصاحبه ای گفت: در اوایل این ماه که او نیاز به اوباما را تایید و از آنجا که “هر کس می داند که من از نزدیک با او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im