بلومبرگ به ارزیابی مجدد کمپین های زیر بدون زرق و برق سوپر شنبه نشان

سابق شهردار نیویورک مایکل بلومبرگمایکل روبنس Bloomberg5 متحده به سازمان دیده بان در سه شنبه صفر مغلوب ساختن پیشی جستن در بایدن gaffes در تجمع در آستانه سه شنبه تپه انتخاباتی گزارش: فوتبال عجله پشت بایدن برای جلوگیری ساندرز بیشتر در روز چهارشنبه قصد دارد به ارزیابی مجدد پیشنهاد خود را برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری پس از یک بدون زرق و برق نشان در سه شنبه مقدماتی به گفته یک منبع نزدیک به مبارزات انتخاباتی خود را.

بلومبرگ که تنها خود را راه اندازی کرد پیشنهاد ریاست جمهوری در ماه نوامبر صرف صدها میلیون دلار از ثروت شخصی خود را برای ساخت خود کمپین تبلیغاتی و عملیات سازمان در سراسر 14 متحده برگزار شد که مقدماتی خود را در روز سه شنبه.

انتخابات مقدماتی روز سه شنبه نیز نخستین بار است که بلومبرگ به نظر می رسد در انتخابات. او به ویژه قلم چهار اولیه مقدماتی و قفقاز در آیووا و نیوهمشایر, نوادا و کارولینای جنوبی به جای امید بستن برای یک شنبه و فراتر از آن متمرکز بر استراتژی است.

تبلیغات

اما نتایج نشان داد او در حال سقوط کوتاه از انتظارات خود را در کشورهای که در آن او تا به حال ساخته شده بالا به خصوص سرمایه گذاری از جمله ویرجینیا و کارولینای شمالی است.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenSanders آماده برای سوپر شنبه 5 چیزهایی که به سازمان دیده بان در سه شنبه 5 متحده به سازمان دیده بان در سه شنبه بیشتر برنده این کشورها و همچنین آلاباما, آرکانزاس, تنسی و مینه سوتا در حالی که سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersSanders آماده برای سوپر شنبه 5 چیزهایی که به سازمان دیده بان در سه شنبه 5 متحده به سازمان دیده بان در سه شنبه بیشتر (I-Vt.) تا کنون انجام شده سه متحده: Vermont, کلرادو و یوتا.

نتایج ناامیدکننده برای بلومبرگ که پیشنهاد ریاست جمهوری دور در یک شرط بندی که بایدن حمایت خواهد سقوط یک بار رای گیری شد.

و در حالی که معاون رئیس جمهور سابق دچار بدتر از حد انتظار نمایش آن در آیووا و نیوهمشایر و نوادا یک پیروزی بزرگ در کارولینای جنوبی در آخر هفته گذشته به نظر می رسد باید احیا مبارزات انتخاباتی خود را به او حرکت او به عنوان رهبری به سه شنبه.

او همچنین تقویت در روزهای اخیر با تصمیم دو از متوسط رقبای سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegSanders آماده برای سوپر شنبه 5 چیزهایی که به سازمان دیده بان در سه شنبه 5 متحده به سازمان دیده بان در سه شنبه بیشتر و سن. ctqامی ژان KlobucharSanders آماده برای سوپر شنبه 5 چیزهایی که به سازمان دیده بان در سه شنبه 5 متحده به سازمان دیده بان در سه شنبه بیشتر (D-Minn.), به رها کردن از نژاد و حمایت از او.

تبلیغات

متوسط coalescence در اطراف بایدن پیچیده بلومبرگ مسیر به نامزدی. در بیانیه روز سه شنبه خود مدیر کمپین کوین Sheekey تبلیغ بلومبرگ به افزایش به بالای لایه اصلی میدان در این چند ماه که او در مبارزات انتخاباتی.

اما Sheekey نگفت چه بلومبرگ است گام های بعدی در این مسابقه خواهد بود.

“امشب تنها یک سوم از نمایندگان اختصاص داده خواهد شد. به مایک گفت: امشب ‘مهم نیست که چگونه بسیاری از نمایندگان ما برنده امشب ما انجام داده اند چیزی که هیچ کس دیگری فکر می کردم ممکن بود. فقط در سه ماه رفته ایم فقط از 1% در انتخابات به عنوان یک مدعی برای نامزدی حزب دموکرات.”

“اولویت شماره یک ما باقی می ماند شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستندونالد جان TrumpSanders آماده برای سوپر شنبه 5 چیزهایی که به سازمان دیده بان در سه شنبه کنگره تصدیق نهایی coronavirus بودجه نظارت بیشتر معاملات در ماه نوامبر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>