بلومبرگ کنده در ویرجینیا جلوتر از شنبه

RICHMOND, VA — دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی مایک بلومبرگ مبارزات انتخاباتی در ویرجینیا در شنبه تقریبا دو هفته قبل از مشترک المنافع رای دهندگان به پای صندوق های رای در روز سه شنبه.

“من شده است به ویرجینیا بیش از هر جای دیگری” بلومبرگ گفت: جمعیت بیش از 900 نفر در صنعت آبجوسازی در ریچموند.

بلومبرگ با استناد تعدادی از مسائل رو ویرجینیایی و زمان فرصتی برای ضربه به رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpChanges در سیاست و نه شخصیت را بهبود ادراک از فساد در آمریکا و اتحادیه رهبر: بلومبرگ می توانید تمام راه را پلوسی: “من نه شمارش جو بایدن را’ بیشتر بر پاسخ به supremacist رالی در سال 2017.

تبلیغات

او همچنین در زمان به آدرس اظهارات که به تازگی ظاهر از 2015 که او ساخته شده از بحث توقف-و-frisk سیاست وجود داشته است که در شهر نیویورک در حالی که او شهردار بود.

“ویرجینیا نیز مجبور به دست و پنجه نرم کردن با آن گذشته هنگامی که تری بود و آن حوادث در Charlottesville, من فکر می کنم برخی از تاریک ترین فصل از تاریخ ما” بلومبرگ گفت. “است که تاریخ یکی از دلایل آمریکایی ها احساس درد بسیار زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آنها بسیار خوب مردم در میان نازی ها و کلان.”

“در سراسر ویرجینیا و در سراسر کشور آمریکایی ها ایستاد و گفت: ما نمی توانیم بپذیریم که” او اضافه شده است.

بلومبرگ سخنرانی قطع شد دو بار توسط هکلر فریاد “F— شما فاشیست!” قبل از او droned با شعارهای “مایک مایک مایک.”

“بهترین کار این است که صبر کنید تا آنها را از” بلومبرگ گفت.

این دیدار عصر ایران ششم به ویرجینیا مشترک المنافع برای اولین بار بود دولت او پس از بازدید اعلام کرد خود را برای رئيس جمهور اجرا شود.

با 99 نمایندگان برای grabs ویرجینیا نقش مهمی را در مارس 3rd فوق العاده سهشنبه مقدماتی.

تبلیغات

سه شنبه خواهد بود بلومبرگ اولین مسابقه در دموکراتیک مقدماتی.

“ما مطلقا نیاز به پیروزی در این مشترک المنافع” بلومبرگ گفت: در این رویداد است. “ویرجینیا است که هنوز هم بسیار برای grabs در سال 2020 ما انتظار داریم تا انتخابات عمومی برای سازماندهی است.”

بلومبرگ انتخاباتی باز کرده است هفت دفاتر در ویرجینیا و اعزام بیش از 80 کارکنان در سراسر منطقه است.

دموکرات ها نیز به دنبال دفاع از دولت در سال 2020 پس از برنده شدن کنترل از مجمع عمومی که به حزب مجموع کنترل دولت است, دولت یک شاهکار نیست دست آمده توسط حزب از سال 1994.

بلومبرگ از سفر می آید که او همچنان به افزایش در پای صندوق های رای, صدور صورت حساب خود را به عنوان مناسب ترین جایگزین برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

آخرین Real Clear Politics متوسط را نشان می دهد بلومبرگ ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن با شش امتیاز.

“ما فکر می کنم او بهترین شانس از ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و این بزرگترین بخشی از آن” ریچموند رای دهندگان فرانک Munyan گفت: تپه. “او به نظر می رسد این رشد در اتاق.”

“هیچ چیز در برابر دیگر نامزدها” او ادامه داد. “این یک سوال از من فکر می کنم به منظور پیروزی در ماه نوامبر نامزد خواهد شد و باید برای فعال کردن نه تنها دموکرات ها بلکه مستقل و متوسط خواهان.”

بلومبرگ کاهش یافته است تحت بررسی پس از افزایش در نظر سنجی که اخیرا خود را به صورت گذشته خود را از دست زدن به بحث توقف-و-frisk سیاست.

او عذرخواهی کرد در روز شنبه خود را برای دست زدن به این موضوع و متعهد به خراب کردن سیستم های که گرفتار تعصب و تبعیض است.”

“من باید عمل شه و من باید آن را متوقف و نداشتم و عذرخواهی می کنم که برای این که” بلومبرگ گفت.

“پس امشب من را روشن زیرا آنها می خواهند به دانستن به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده, من کار خواهد کرد برای از بین بردن سیستم های هستند که گرفتار تعصب و تبعیض من سرمایه گذاری در جوامع است که فرسوده فشار از این سیستم برای نسل” او گفت:. “من قرار داده و این کار در دستور کار من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر