سابق شهر نیویورک شهردار مایکل بلومبرگمایکل BloombergBloomberg اهدا میلیون دلار برای حمایت های مردمی سازماندهی در نوسان متحده بلومبرگ Philanthropies وعده M برای مبارزه با کروناویروس در سطح جهان بایدن خواهد بود هیچ جا بدون سیاه رای دهندگان. آیا او به جای سیاه مدرسه منشور پدر و مادر ؟ بیشتر کاهش یافته است بیش از 900 میلیون دلار در انتخابات ریاست جمهوری یک چشم ظاهر شکل برای کاخ سفید پیشنهاد که به طول انجامید بیش از سه ماه.

جدید براده با کمیسیون انتخابات فدرال (FEC) نشان داد که بلومبرگ میلیاردر که شخصا bankrolled پیشنهاد خود را صرف $875,369,840.07 طریق پایان ماه فوریه. کمپین تعلق بدهی های اضافی $31,661,136.33.

بلومبرگ این کمپین به راه انداخته شد که در ماه نوامبر به سعی کنید به حل و فصل اعصاب میانه رو که می ترسید یک افزایش تدریجی سن. برنی ساندرزسناتور SandersGillibrand تایید بایدن برای رئیس جمهور یک شبه انرژی: مغلوب ساختن پیشی جستن آماده برای خرید 30M بشکه نفت در بحبوحه رکود صنعت | Coronavirus ارائه کردند از آلودگی هوا | انرژی رگولاتور تقسیم بر به تاخیر انداختن اقدامات میان شیوع تپه انتخاباتی گزارش: بایدن حرکت می کند به متحد کردن حزب قبل از انتخابات بیشتر (I-Vt.), تکیه شدید تبلیغات حمله رعد اسا برای بستن شکاف در نامزدها شده بود که مبارزه برای ماه می باشد.

تبلیغات

براده نشان می دهد که بلومبرگ کمپین صرف بیش از 500 میلیون دلار در تبلیغات تلویزیونی به تنهایی و همچنین بیش از 100 میلیون دلار در دیجیتال تبلیغات. آن را نیز کاهش یافته است بیش از 15 میلیون دلار در رای گیری.

بی سابقه هزینه های سوخت بلومبرگ افزایش در پای صندوق های رای پس از ورود به اصلی میدان و کمک به بازیگران او را به عنوان یک مدعی جدی و بالقوه رقیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenHillicon دره: توییتر اهداف coronavirus اطلاعات غلط | Facebook ممنوعیت ضد عفونی کننده ویروس, تبلیغات آزمون برای جلوگیری از قیمت سنگ آهن در بازار | DHS تعریف انتقادی شغل در طول شیوع | کنترل از راه دور برنامه های کاری افزایش Gillibrand تایید بایدن برای رئیس جمهور تپه انتخاباتی گزارش: بایدن حرکت می کند به متحد کردن حزب قبل از انتخابات بیشتر ازدیگر مانده.

بلومبرگ در به رسمیت شناختن آشکار از ورود به اواخر مسابقه قلم چهار نامزد مسابقات در آیووا و نیوهمشایر, نوادا و کارولینای جنوبی و به نظر می رسد مجموعه ای برای سر به سوپر شنبه با باد در پشت خود را.

اما ویرانگر بحث عملکرد که در آن او است مورد حمله بر بیش از گذشته خود را پشتیبانی از توقف و frisk و نظرات در مورد زنان و 30 نقطه تار و مار توسط بایدن در کارولینای جنوبی خط خارج شده و یک بار خود را امیدوار کننده پیشنهاد شده است.

او برنده ناامید کننده در مجموع چند ده نمایندگان در روز سه شنبه از 1,357 برای grabs و در زمان صفر متحده تنها برنده ساموآ آمریکا را در قفقاز. او کاهش یافته و از روز بعد.

اما بلومبرگ تایید بایدن پس از برداشت و قول داد که به حمایت از حزب دموکرات به عنوان آن را در تلاش برای تلنگر کاخ سفید و چند کرسی سنا. شهردار سابق جمعه اعلام کرد که او را انتقال 18 میلیون دلار به کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) و برنامه ای برای تحکیم خود کمپین گسترده سازمان در پشت حزب ملی.

این ثروت باد آورده برای DNC است که 6 میلیون دلار بیش از این مطرح شده در فوریه تقریبا دو برابر حزب ملی ژانویه مسافت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im