بلومبرگ صرف بیش از $1 میلیارد دلار در شکست مبارزات انتخاباتی بیش از کلینتون و مغلوب ساختن پیشی جستن در همه 2016

سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ صرف بیش از $1 میلیارد دلار در خود شکست خورده انتخابات ریاست جمهوری بیش از دو نامزد حزب دموکرات هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonNorth کره را انکار می کند کیم جونگ سازمان ملل متحد فرستاده مغلوب ساختن پیشی جستن یک “خوب توجه داشته باشید’ جمهوری خواهان شخم زدن جلو با روسیه ریشه پروب این یادداشت: فرهنگ جنگ بازدید coronavirus بحران بیشتر و رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMnuchin می گوید که ایده خود را به قرار دادن برگ برنده به نام محرک چک مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را با استفاده از دفاع تولید اقدام به افزایش سواب برای تست مغلوب ساختن پیشی جستن معاون سابق مشاور امنیت ملی را انکار می کند که ‘ناشناس’ بیشتر در تمام سال 2016.

بلومبرگ به سر برد و در مجموع بیش از $1.2 میلیارد دلار در پیشنهاد خود را برای کاخ سفید در سال 2020 با توجه به 2019 و 2020 فدرال کمیسیون انتخابات براده. بیش از 1 میلیارد دلار که صرف شد در سال 2020 به تنهایی قبل از شهردار سابق کاهش یافته و خارج از مسابقه در آغاز ماه مارس.

سابق 2020 نامزد خود بودجه مبارزات انتخاباتی خود outspent کلینتون و مغلوب ساختن پیشی جستن در مجموع از انتخابات گذشته سال است.

تبلیغات

کلینتون صرف در مجموع $969.1 میلیون در سال 2016 با فوق العاده-PACs تقویت او در مجموع به $1.18 میلیارد دلار است. مغلوب ساختن پیشی جستن صرف $531 میلیون در سال 2016 و فوق العاده پکس به ارمغان آورد و در مجموع به $616.5 میلیون خبری بلومبرگ گزارش داد.

Bloombeg خود را اعلام کرد پیشنهاد ریاست جمهوری در پایان ماه نوامبر به معنی مبارزات انتخاباتی خود به طول انجامید کمی بیش از سه ماه.

اواخر خود را به معنای ورود او نمی تواند رقابت در چهار دموکراتیک مقدماتی در آیووا و نیوهمشایر, نوادا و کارولینای جنوبی است. خود را دموکراتیک مخالفان قبلا زدم میلیاردر در بحث او را متهم به تلاش برای خرید این انتخابات است.

بلومبرگ به پایان رسید مبارزات انتخاباتی خود پس از نتایج ناامید کننده در سوپر شنبه و بلافاصله تایید presumptive دموکراتیک نامزد , جو بایدن,جو BidenKlobuchar به مهمان بعدی در بایدن پادکست سابق Inslee کارکنان زمین آب و هوا طرح بایدن به کنگره تهمت می گوید که او مایل به کروناویروس کمک به ایران بیشترکرد و گفت او بهترین شانس این حزب تا به حال به شکست رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>