دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergWhere 2020 دموکرات پایه مالیات بلومبرگ بازدید ساندرز حامیان در تبلیغ جدید جاد گرگ: بلومبرگ افزایش بیشتر تنظیم شده است برای پیوستن به حزب دموکرات ریاست جمهوری اولیه بحث روز چهارشنبه پس از او واجد شرایط برای فروم با انتشار جدید NPR/PBS NewsHour/Marist نظرسنجی.

“مایک است که به دنبال به جلو به پیوستن به دیگر نامزدهای دموکرات در مرحله ساخت مورد که چرا او را بهترین نامزد برای شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستندونالد جان TrumpRussian تحریم خواهد بومرنگ متحده شهرستانها تجدید نظر مشوق های مالیاتی پس از آمازون HQ2 واکنش یک روز رئیس جمهور دیدگاه در طبیعت از مطبوعات آزاد تر و متحد کردن کشور” بلومبرگ است مدیر کمپین کوین Sheekey در بیانیه ای گفت:. “این فرصت را به بحث در مورد خود را قابل اجرا و دست یافتنی برنامه ای برای چالش های پیش روی این کشور است که بخش مهمی از مبارزات انتخاباتی روند.”

بلومبرگ نمی واجد شرایط برای گذشته بحث با توجه به خود بودجه مبارزات انتخاباتی خود. در عوض او با اتکا بر استقرار دلار بالا آگهی خرید در سراسر کشور در تلاش برای افزایش در پای صندوقهای رای است.

تبلیغات

همانطور که از دوشنبه بلومبرگ فقط نیاز به یک دولت و یا در سطح ملی فرمانداری بیش از 10 درصد به واجد شرایط برای فروم. این بررسی جدید نشان می دهد بلومبرگ انتهایی تنها سناتور ایالت و سناتور” برنی ساندرزسناتور SandersJoe بایدن خود را از دست داده fastball — او می تواند آن را دریافت قبل از کارولینای جنوبی است ؟ که در آن سال 2020 دموکرات پایه مالیات بلومبرگ بازدید ساندرز حامیان در تبلیغ جدید تر (I-Vt.), آخرین نشانه آن است که خود را غیر متعارف استراتژی مبارزه به دست آوردن کشش.

نظرسنجی بلومبرگ نشان می دهد در 19 درصد در حالی که ساندرز منجر زمینه با 31 درصد پشتیبانی می کند. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenJoe بایدن خود را از دست داده fastball — او می تواند آن را دریافت قبل از کارولینای جنوبی است ؟ که در آن سال 2020 دموکرات پایه مالیات بلومبرگ بازدید ساندرز حامیان در تبلیغ جدید بیشتر آمد و در جایگاه سوم با 15 درصد حمایت و سن. الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenJoe بایدن خود را از دست داده fastball — او می تواند آن را دریافت قبل از کارولینای جنوبی است ؟ که در آن سال 2020 دموکرات پایه مالیات در بودجه شاهین نا امید 2020 سیاست در حق اصلاح مبارزه بیشتر (D-جرم.) ازمایش کرده در جایگاه چهارم در 17 درصد است.

سناتور. ctqامی ژان KlobucharJoe بایدن خود را از دست داده fastball — او می تواند آن را دریافت قبل از کارولینای جنوبی است ؟ که در آن سال 2020 دموکرات پایه مالیات جاد گرگ: بلومبرگ افزایش بیشتر (D-Minn.) آمد در مکان پنجم با 9 درصد حمایت در حالی که سابق South Bend, Ind. شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegJoe بایدن خود را از دست داده fastball — او می تواند آن را دریافت قبل از کارولینای جنوبی است ؟ که در آن سال 2020 دموکرات پایه مالیات بلومبرگ بازدید ساندرز حامیان در تبلیغ جدید بیشتر گرد بالای شش در 8 درصد پشتیبانی می کند.

گمانه زنی ها در مورد اینکه آیا بلومبرگ خواهد پیوستن به بحث در نوادا اگر او واجد شرایط رغم اینکه در انتخابات در دولت است. سابق شهر نیویورک شهردار خواهد شد در انتخابات به صورت فوق العاده در روز شنبه مسابقات در 3 مارس.

Klobuchar گفت: در هفته گذشته بلومبرگ باید در انجمن شرکت می کنند.

تبلیغات

“من نیز یک مدافع برای او در آینده در بحث مرحله. من می دانم که من نمی خواهید به قادر به ضرب و شتم او را در امواج رادیو و تلویزیون, اما من می تواند ضرب و شتم او را در بحث مرحله,” او گفت:.

ساندرز که کمپین قفل شده بود در جنگ لفظی با بلومبرگ در روز دوشنبه گفت که او فکر نمی کنم بلومبرگ باید بحث است.

“این چیزی است که یک multibillionaire مورد است. برخی از دوستان بسیار خوب من که رقیب در نامزدی حزب دموکرات — مردم مانند Cory Booker نیوجرسی, Julián Castro — کار واقعا سخت است. هیچ کس تغییر قوانین به آنها را در بحث” ساندرز گفت.

به NPR/PBS NewsHour/Marist نظرسنجی انجام شده در فوریه 13-16 میان 1,416 بزرگسالان است. سوال از اولویت برای نامزدی حزب دموکرات خواسته شد تا 527 دموکرات و دموکرات-تکیه مستقل. حاشیه خطا است به علاوه یا منهای 5.4 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im