بلومبرگ شتاب گیری روند رشد در اولین حضور در بحث دموکراتیک مرحله

یکی از مهم ترین اهدا کنندگان در ایالات متحده آمریکا به دموکرات علل و نامزدها تحت بی امان حمله چهارشنبه شب در اولین حضور خود را در بحث مرحله به عنوان نامزد ریاست جمهوری این حزب نامزدی.

اما در روز چهارشنبه همکار خود را نامزد است مورد حمله بر او بیشتر و وحشیانه تر از آنها در تقریبا در هر نقطه در طول مبارزات انتخاباتی خود را با استفاده از باز کردن پاسخ در دقیقه اول بحث به آمار میلیاردر.

نامزدهای دموکرات در زمان تبدیل assailing بلومبرگ رکورد به عنوان شهردار, پرجمعیت ترین شهرستان و به خصوص خود را برای حمایت از توقف-و-frisk سیاست اداره پلیس شهر نیویورک انجام شده در طول تصدی خود در شرکت را به سیاست ورود به عدم اطلاع توافق با زنانی که متهم بلومبرگ از نظرات نامناسب و عدم شفافیت در امور مالی شخصی است که اکو جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن امتناع از افشای خود اصلاحات مالیاتی.

“اکثر آمریکایی ها نمی بینم که در آن آنها مناسب اگر آنها را انتخاب کنید بین یک سوسیالیست که فکر می کند که سرمایه داری ریشه همه شر و یک میلیاردر که فکر می کند که پول باید به ریشه تمام قدرت” Buttigieg گفت: با اشاره به ساندرز امتناع از پیوستن به حزب دموکرات و بلومبرگ گذشته به عنوان یک جمهوری خواه و مستقل. “اجازه دهید به جلو کسی که در واقع یک دموکرات است.”

بلومبرگ در زمان نشان داد اشکالاتی که یک تازه وارد در بحث مرحله پس از او رئیس رقبا تا به حال خیلی بیشتر تجربه پاسخ دادن به سوالات تیز از مدیران در هشت قبلی بحث. او تصادفا سوالات برخورد با مجادلات شده اند که در این اخبار در هفته های اخیر از جمله اینکه آیا او به آزادی زنان از عدم اطلاع توافق, آیا خود عذر خواهی برای توقف-و-frisk سیاست شده است کافی است و این که آیا او آزادی خود را مالیات قبل از دموکراتیک ترین رای دهندگان را به پای صندوق های رأی رفتند.

“خوشبختانه من یک مقدار زیادی از پول ما انجام کسب و کار در سراسر جهان است. و ما در حال آماده سازی آن” بلومبرگ گفت: از انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را. “تعداد صفحات احتمالا در هزاران صفحه. من نمی توانم به TurboTax.”

در اجزا شات Buttigieg و Klobuchar تبدیل به هر یک از دیگر بیش از دو برابر در خنده.

“خب آره من فقط به دنبال شوهر من در ردیف جلو که به مانند ما مالیات در همه زمان ها. ما احتمالا می تواند به TurboTax” Klobuchar گفت.

بلومبرگ افزایش سوخت خود بی سابقه هزینه های تبلیغات تلویزیونی در ایالات متحده است که رای خواهد داد در سه شنبه قرار داده و او را در یک موقعیت امیدوار کننده به خرک به مقام دوم در مسابقه برای نمایندگان در برابر ساندرز پس از 14 متحده یک خاک و یک گروه از دموکرات ها زندگی در خارج از کشور رای بدهند. نظرسنجی ها نشان می دهد او در رهبری و یا نزدیک به آن در سه شنبه متحده مانند ویرجینیا اوکلاهما و حتی نماینده غنی کالیفرنیا.

“شما می دانید شما برنده هنگامی که شما در حال طراحی حملات از همه نامزدها. هر کس آمد برای از بین بردن مایک امشب. این اتفاق نمی افتد. هر کس می خواست او را به از دست دادن سرد خود را. او آن را انجام دهد. او بزرگم در اتاق” بلومبرگ است مدیر کمپین کوین Sheekey گفت: در پست بحث کرد.

اما برای یک حزب است که ریل در برابر نفوذ پول در سیاست, مفهوم نامزدی یکی از 10 مرد ثروتمند در این کشور نفرت به داوطلبانی که سال ها وقت صرف ساختمان های مردمی جنبش از هواداران که تراشه کوچک-دلار سهم. ساندرز که حیاط نشانه ها می گویند آنها برای پرداخت “نه میلیاردرهای” به نظر می رسید به خصوص خشم بلومبرگ را صرف.

“مایک بلومبرگ صاحب ثروت بیشتر از پایین 125 میلیون آمریکایی. این غلط است که غیر اخلاقی,” او گفت:.

ساندرز که افتاده به یک مزیت قابل توجهی در نظر سنجی های ملی دموکراتیک رای دهندگان به نظر می رسید بهترین موقعیت برای استفاده از دموکراتیک حملات بلومبرگ. در عین حال یکی دیگر از بحث های دیگر نامزدها وقت بیشتری را صرف حمله به سابق شهردار نیویورک — یا هر یک از دیگر — از نامزد است که در واقع منجر شده است. ساندرز تحت آتش تر از نامزدها مانند Klobuchar, Buttigieg بایدن و حتی وارن خود را نزدیک ترین متحد ایدئولوژیک در صحنه از او در قبلی بحث اما تنها Buttigieg به نظر می رسد برای دیدن سناتور ورمونت و بلومبرگ به عنوان اصلی تهدید.

“ما نباید مجبور به انتخاب بین یک نامزد که می خواهد برای سوزاندن این حزب و نامزد دیگری که می خواهد به خرید این حزب را” Buttigieg گفت.

نامزدهای دموکرات دیدار خواهد کرد برای 10 بار در کارولینای جنوبی در هفته آینده در یک مناظره که به احتمال زیاد به همان اندازه شدید بسیار در خط قبل از سه شنبه در مارس 3. در پست بحث و گفتگو بایدن گفت که او تا به حال ارائه شده بلومبرگ برخی از کلمات خود را پس از اولین برخورد.

“من گفت: خوش آمدید به حزب مرد” بایدن گفت: در MSNBC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>