خبرگزاری بلومبرگ به بازگشت به حالت عادی پوشش انتخابات’ پس از بنیانگذار قطره

خبری بلومبرگ را به بازگشت به آن نوعی پوشش انتخابات پس از شرکت مالک میلیاردر مایک بلومبرگ کاهش یافته دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری روز شنبه.

“در حال حاضر که مایک گفت: او ترک نژاد برای رئیس جمهور ما را به ما عادی پوشش انتخابات; ما به دنبال خواهد داشت دقیقا همان پوشش قوانین برای حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستندونالد جان TrumpDems بعید به حکم بولتون Ratcliffe نامزدی قرار می دهد سوزان کالینز در نقطه سخت دیدار با مشاور شکل دادن به سیاست خارجی برای ساندرز بیشتر,” سردبیر جان Micklethwait گفته بلومبرگ تحریریه و کارکنان تحقیق در یک یادداشت مشترک با تپه.

اخبار خروجی گفته بود پس از بلومبرگ وارد مسابقه در ماه نوامبر که این امر خودداری از در عمق تحقیقات خود را صاحب و دموکراتیک رقبا.

تبلیغات

بلومبرگ به پایان رسید مبارزات انتخاباتی خود صبح روز چهارشنبه پس از پایان ناامید کننده در روز سه شنبه زمانی که او ساخته شده خود را در صندوق های رای اولین پس از صرف صدها میلیون دلار در آگهی خرید در سراسر کشور است.

Micklethwait تقدیر خبری بلومبرگ کارکنان در “راه مستقل است که ما گزارش کرده اند در این مسابقه است.”

“همانطور که اشاره کردم پشت در نوامبر 24th, ما خودمان را در یک وضعیت بی سابقه ای: هیچ newsroom از اندازه ما تا به حال برای مقابله با هر چیزی شبیه” او نوشت. “از آن پس ما نوشته اند حدود 1,100 مقالات در این مسابقه – که شامل تمام پخش قطعات و مصاحبه و نه همه شخص ثالث مقالات ما در دسترس ساخته شده به ترمینال ما مشتریان است.”

خبرگزاری بلومبرگ به روز شده حسابرسی از انتخابات خود را به پوشش خبری که منتشر شد Feb. 3.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>