بلومبرگ: “من قصد دارم به ماندن درست به پایان تلخ’ دموکراتیک اولیه مسابقه

سابق شهر نیویورک شهردار مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergGiuliani: بلومبرگ ‘به مخاطره انداخته است’ توقف و frisk توسط ‘استفاده بیش از حد آن’ بلومبرگ خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن به پیاده سازی اسلحه گرم پس زمینه چک تپه انتخاباتی گزارش: دستکش در کارولینای جنوبی بیشتر روز پنجشنبه گفت که او خواهد ماند دموکراتیک اولیه مسابقه تا “پایان تلخ” حتی اگر ریاضی حذف از پیروزی در اولین انتخابات در کنوانسیون ملی دموکرات ها.

در مصاحبه با ان بی سی نیوز, شهردار سابق گفت که زمانی که او بازدید خود را به عنوان یک احتمال در نظر گرفتن نامزدی او نمی خواهد تن نامزدی خود را.

“چرا من صرف این همه پول این همه زمان از زندگی من و ساییدگی و پارگی, شما می دانید که من دوست دارم…اتفاقا [آن] مرا به یاد من سه مبارزات انتخاباتی در نیویورک برای شهردار که من مانند تفاوت در اینجا این است که من باید برای پرواز از رویداد به رویداد” بلومبرگ گفت.

تبلیغات

“اما آره حتما من آن را دوست دارم, من می خواهم به ماندن درست به پایان تلخ زمانی که من یک شانس” او ادامه داد.

او در این خبرنامه آمده است که دموکرات ها از جمله سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegBiden به نظر می رسد به ساحل تا سرب در S. C. آسیب پذیر دموکرات بریس برای ساندرز بالای بلیط تپه انتخاباتی گزارش: دستکش در کارولینای جنوبی تر (D) را خواست و او را به رها کردن از مسابقه. بسیاری از نامزدها در حال انتقاد از این مقدار قریب به اتفاق از پول (بیش از 500 میلیون دلار) میلیاردر بلومبرگ در مسیر برای صرف در خود بودجه مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری فقط از طریق سوپر شنبه.

دیگر 2020 رقبا از جمله بهداشت ، الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenBiden به نظر می رسد به ساحل تا سرب در S. C. Hillicon دره: Dems لغو نظارت رای پس از مقاومت مواجه به اصلاحات | Facebook به ممنوعیت برخی coronavirus تبلیغات | قانونگذاران کوره آنلاین فروش بلیط مدیران | هکر دسترسی تشخیص چهره شرکت پایگاه داده های فشار برای ملی رای مردمی جنبش می شود افزایش از محافظه کاران بیشتر (D-جرم.) همچنین قول داد برای ماندن در این مسابقه حتی اگر ریاضی حذف از پیروزی در اولین انتخابات متهم سناتور ایالت و سناتور” برنی ساندرزسناتور SandersDNC هشدار کمپین در مورد امنیت سایبر پس از اقدام به کلاهبرداری یک شبه مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط انجمن بهداشت آمریکا — صدای شیپور شیپور خاموشی پنس منجر به کروناویروس پاسخ | تهمت متهم پلوسی از تلاش برای ایجاد هراس | CDC تایید مورد ‘ناشناخته’ منبع | شومر می خواهد .5 میلیارد دلار بودجه اضطراری بایدن به نظر می رسد به ساحل تا سرب در S. C. بیشتر (I-Vt.) از به کارگیری یک استراتژی مشابه در سال 2016.

“شما نمی دانید که برنی در سال 2016” وارن گفت یک پرسشنامه در یک سی ان ان تاون هال این هفته است. “راه من این است که شما در نوشتن قوانین قبل از اینکه شما می دانید که در آن همه می ایستد. و سپس شما چوب با این قوانین است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>