بلومبرگ بازدید مغلوب ساختن پیشی جستن در آگهی جلوتر از دولت از اتحادیه

دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergSanders کمپین را رد تهمت ادعا می کند: دموکراتیک اولیه ‘در حال حاضر تقلب’ تهمت کمپین حذف بلومبرگ گزارش خبرنگار از آیووا رویداد چرا 2020 بلیط برنده شامل مایکل بلومبرگ بیشتر آمار رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpButtigieg می گوید آیووا ‘شوکه ملت’ در جلسه شب سخنرانی ساندرز پیش بینی او را ‘بسیار بسیار خوب’ به عنوان آیووا همچنان منتظر نتایج تهمت مبارزات انتخاباتی انتقاد آیووا دموکرات قفقاز در میان گزارش تناقضات بیشتر در تبلیغات تلویزیونی پیش از این رئیس جمهور دولت از آدرس اتحادیه در روز سه شنبه به مناسبت آخرین تشدید جنگ لفظی بین دو نیویورک تجار و بازرگانان تبدیل سیاستمداران است.

“دولت واقعی از اتحادیه ؟ یک ملت تقسیم عصبانی خارج از کنترل رئیس جمهور. کاخ سفید besotted با دروغ هرج و مرج و فساد” یک راوی گفت: در آگهی.

“آن را ندارد به این راه. در سال آینده ما می توانیم یک رهبر است که مردم را با هم” آگهی همچنان ادامه دارد. “مایک بلومبرگ خواهد آن را انجام داده.”

تبلیغات

آگهی خواهد شد در MSNBC, Fox, CNN, و, یوتیوب, سیستم عامل, فقط ساعت قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه خود را سالانه دولت از آدرس اتحادیه در کاپیتول هیل.

بلومبرگ که وارد این مسابقه در ماه نوامبر است که کار را برای زمان از دست رفته در این مسابقه و صرف حدود 132 میلیون در تلویزیون تبلیغات در علاوه بر این به $8.19 میلیون دیجیتال تبلیغات در سه ماهه چهارم.

او از سال دیده می شود افزایش در پای صندوق های رای به تساوی با سن. الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenButtigieg می گوید آیووا ‘شوکه ملت’ در جلسه شب سخنرانی مبارزات بخار مورد اینکه در تاریکی چپ پس از آیووا, نتایج به تعویق افتاد ساندرز پیش بینی او را ‘بسیار خوب’ به عنوان آیووا همچنان منتظر نتایج بیشتر (D-جرم.) در مقام سوم در صبح مشورت ردیابی نظرسنجی در روز دوشنبه.

عصر ایران متمرکز کرده است بسیاری از حملات خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او آماده برای رقابت در سه شنبه متحده در مارس 3.

تبلیغات

دو مرد هر دو پخش تبلیغات تلویزیونی در طول سوپر بول, هزینه های بیش از 11 میلیون دلار در این نقاط است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان هدف در بلومبرگ در هفته گذشته متهم سابق شهر نیویورک شهردار با همکاری کمیته ملی حزب دموکرات به دکل دموکراتیک اولیه در برابر سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersButtigieg می گوید آیووا ‘شوکه ملت’ در جلسه شب سخنرانی مبارزات بخار مورد اینکه در تاریکی چپ پس از آیووا, نتایج به تعویق افتاد ساندرز پیش بینی او را ‘بسیار خوب’ به عنوان آیووا همچنان منتظر نتایج بیشتر (I-Vt.).

بلومبرگ پاسخ داد: در روز یکشنبه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “دروغ در مورد همه چیز” و می داند که او می تواند ضرب و شتم او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>