بلومبرگ بازدید ساندرز حامیان در تبلیغ جدید

دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergBrazile ‘بسیار تاسف’ بلومبرگ رکورد حدس و گمان چرخش در اطراف این که آیا بلومبرگ را به لاس وگاس بحث مرحله کانوی: گزارش جنسیتی بلومبرگ اظهارات ‘بدتر’ از آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ‘Access Hollywood’ نوار بیشتر در دوشنبه آمار سن. برنی ساندرزسناتور SandersDemocrats دوباره تعریف مرکز به عنوان آنها فرو می ریزد و حدس و گمان چرخش در اطراف این که آیا بلومبرگ را به لاس وگاس بحث مرحله پلوسی: “من نه شمارش جو بایدن را’ بیشتر‘s حامیان جدید در آگهی دیجیتال به عنوان مترقی سناتور چهره واکنش به لفاظی و رفتار برخی از هواداران خود.

نقطه ای بود که توییتی توسط بلومبرگ, ویژگی های متون توییتهایی و الگوهای رفتاری حمله به دیگر 2020 دموکراتیک مدعی از افراد ادعا می شود ساندرز حامیان.

تبلیغات

این قطعه به پایان می رسد با یک ویدیو از ساندرز که در آن او می گوید: “مهم و حیاتی برای کسانی از ما که نگه داشتن دیدگاه های مختلف قادر به شرکت در یک گفتمان مدنی.” این ویدئو پس از آن به پایان می رسد با متن “واقعا ؟ واقعا….”

ساندرز کمپین معاون مدیر ارتباطات سارا فورد را متهم به ایجاد تداوم “یک غلط اسطوره به تخفیف وسعت و تنوع حامیان ما” در بیانیه ای به تپه که در مورد خواسته آگهی.

“سناتور. ساندرز در حال ساخت چند نژادی, چند قومی و چند نسل جنبش برای عدالت است. ما می دانیم که مخالفان ما در استقرار می خواهم به تداوم نادرست اسطوره به تخفیف وسعت و تنوع حامیان ما — و ما قاطعانه آن را رد” فورد گفت. “به عنوان سناتور گفت: با صدای بلند و واضح است که هیچ اتاق در انقلاب سیاسی برای سوء استفاده و آزار و اذیت آنلاین و ما باید ارزش های ما از عشق و شفقت است.”

بلومبرگ تصویری بود که در پاسخ به یک ویدیو توییتی توسط ساندرز که او در آن آمار بلومبرگ به تازگی کشف دیدگاه در بحث سیاست های redlining توقف و frisk سیاست و همچنین موضع خود را در بالا بردن حداقل دستمزد.

“حقیقت ساده این است که شهردار بلومبرگ با تمام پول خود را نمی خواهد ایجاد نوعی از هیجان و انرژی ما نیاز به مشارکت ما باید برای شکست دادن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستندونالد جان TrumpTrump دولت چشم پیشنهاد به بلوک موتور جت فروش به چین: گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن طول می کشد مسیر برای باز کردن دیتونا 500 Brazile ‘بسیار تاسف’ بلومبرگ رکورد بیشتر,” ساندرز گفت: شنبه شب در لاس وگاس.

تبلیغات

بلومبرگ آخرین نامزد به تماس ساندرز برای محکوم کردن رفتار هواداران خود را به طور خاص پس از آنها bashed نوادا آشپزی اتحادیه های آنلاین برای توزیع آگهی است که گفت: “مدیکر برای همه” پیشنهاد خواهد “end آشپزی بهداشت و درمان” با جایگزینی خصوصی قصد دارد با دولت در اجرای بیمه است.

“شما می دانید من به خوبی به اندازه کافی به می دانم که اگر هر یک از هواداران را که من می خواهم طرد آنها. تخت طرد آنها” معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenDemocrats دوباره تعریف مرکز به عنوان آنها فرو می ریزد و حدس و گمان چرخش در اطراف این که آیا بلومبرگ را به لاس وگاس بحث مرحله پلوسی: “من نه شمارش جو بایدن را’ بیشتر گفت: “دیدار با مطبوعات است.”

“چیزهای که گفته شد آنلاین. راه آنها در معرض تهدید این دو زن که رهبران که در آشپزی اتحادیه. این ظالمانه است. فقط — فقط آنلاین است.”

سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegKlobuchar, Steyer قادر به نام مکزیک رئیس جمهور در مصاحبه با اشاره دموکرات ها دوباره تعریف مرکز به عنوان آنها فرو می ریزد و حدس و گمان چرخش در اطراف این که آیا بلومبرگ را به لاس وگاس بحث مرحله بیشتر نیز به نام این حملات در آشپزی اتحادیه “واقعا نگران کننده است.

ساندرز خطاب به حملات آشپزی اتحادیه گفت: “آزار و اذیت از همه اشکال غیر قابل قبول است و ما می خواهیم هواداران از همه مبارزات به شرکت در قلدری و یا زشت حمله شخصی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>