بلومبرگ صرف $124متر در تبلیغات در سه شنبه متحده

سابق شهر نیویورک شهردار مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergWhere 2020 دموکرات پایه مالیات بلومبرگ بازدید ساندرز حامیان در تبلیغ جدید جاد گرگ: بلومبرگ افزایش بیشتری نیز صرف بیش از $124 میلیون دلار در تبلیغات در سراسر 14 متحده به عنوان او آماده عمده فشار در ایالات رای گیری در روز سه شنبه.

لس آنجلس تایمز گزارش روز دوشنبه که هزینه های میلیاردر به نامزد در حال حاضر تحت الشعاع است که از هر دو همکار خود را دموکراتیک اولیه مدعی و رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpRussian تحریم خواهد بومرنگ متحده شهرستانها تجدید نظر مشوق های مالیاتی پس از آمازون HQ2 واکنش یک روز رئیس جمهور دیدگاه در طبیعت از مطبوعات آزاد و بیشتر.

سه شنبه در مارس 3 انتظار می رود که یک لحظه تعیین کننده برای سال 2020 دموکراتیک اولیه به بیش از 1300 از 1,991 نمایندگان مورد نیاز برای برنده شدن در نامزدی حزب دموکرات خواهد بود تا برای grabs در آن روز.

تبلیغات

“آن را بر روی استروئیدها” یکی از زمینه سازمان بلومبرگ انتخاباتی در کلرادو گفت: لس آنجلس تایمز. “من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آن.”

سنگین هزینه تبلیغات شده است به شدت مورد انتقاد قرار دموکراتیک رقبا مانند سنسور. برنی ساندرزسناتور SandersJoe بایدن خود را از دست داده fastball — او می تواند آن را دریافت قبل از کارولینای جنوبی است ؟ که در آن سال 2020 دموکرات پایه مالیات بلومبرگ بازدید ساندرز حامیان در تبلیغ جدید تر (I-Vt.) و الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenJoe بایدن خود را از دست داده fastball — او می تواند آن را دریافت قبل از کارولینای جنوبی است ؟ که در آن سال 2020 دموکرات پایه مالیات در بودجه شاهین نا امید 2020 سیاست در حق اصلاح مبارزه بیشتر (D-جرم.), که استدلال می کرد که میلیاردر است اقدام به خرید راه خود را به نامزدی حزب دموکرات.

“هی بچه ها, چگونه می توانم به شما خرید ریاست جمهوری? خوب شما خرید ریاست جمهوری حداقل او را برای رفتن به سعی کنید به خرید ریاست جمهوری با صرف صدها و صدها میلیون دلار در تلویزیون تبلیغات” ساندرز گفت: در طول سال های اخیر کمپین ظاهر در نوادا یک دولت که در آن بلومبرگ نمی خواهد در انتخابات در روز شنبه قفقاز. “من نمی بینم مایک در آیووا … من نمی بینم مایک در نیوهمپشایر. … سلام شما میدونید چیه ؟ من نمی بینم او را در اینجا در نوادا!”

“خب یه خبر برای آقای بلومبرگ که مردم آمریکا در حال مریض و خسته از میلیاردرهای خرید در انتخابات” ساندرز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>