بلومبرگ در دفاع از اسلام نظارت سیاست post-9/11

سابق شهر نیویورک شهردار مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergGiuliani: بلومبرگ ‘به مخاطره انداخته است’ توقف و frisk توسط ‘استفاده بیش از حد آن’ بلومبرگ خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن به پیاده سازی اسلحه گرم پس زمینه چک تپه انتخاباتی گزارش: دستکش در کارولینای جنوبی تر (D) در دفاع از خود شهرداری مدیریت نظارت از مسلمانان آمریکا پس از 11 سپتامبر 2001 حملات تروریستی روز پنجشنبه خواستار آن لازم است پاسخ به این حملات است.

در مصاحبه با PBS Newshour را جودی Woodruff 2020 نامزد انتخابات ریاست جمهوری توضیح داد که این تصمیم در زمانی که آمریکایی ها بودند “سنگ” از احتمال یک حمله تروریستی دیگر در خاک ایالات متحده آمریکا.

“ما بسیار مراقب باشید و مقامات که در نگاه ما گفت: “بله شما انطباق با قانون'” بلومبرگ گفت. “اما ما تا به حال هر قصد رفتن هر محل ما می تواند از نظر قانونی به اطلاعات زیادی برای حفاظت از این کشور است.”

تبلیغات

“ما تا به حال فقط از دست 3000 نفر در 9/11 — البته ما قرار است به انجام این کار” شهردار سابق اضافه شده است.

بلومبرگ شد و سپس در مورد سوال شد که آیا این حق را برای اجرای قانون به تک از مسلمانان برای نظارت که بلومبرگ توضیح داد که ماهیت 9/11 حمله خواستار چنین پاسخ.

“همه مردم آمد و از همان محل و تمام که شد از محل آنها به طور اتفاقی به یک دین است. و اگر آنها می شده است یکی دیگر از دین ما را انجام داده ایم همان چیزی که” شهردار سابق پاسخ داد.

“آن نه اتفاقا این معنی است که همه مسلمانان تروریست هستند و یا همه تروریست ها مسلمان هستند. اما مردم که پرواز آن هواپیما از خاور میانه و برخی از امام خواسته بودند بیشتر از همان” او ادامه داد.

سابق شهر نیویورک شهردار شده است به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار توسط خود همکار 2020 دموکراتیک رقیب برای رکورد خود به عنوان شهردار از جمله اجرای بحث برانگیز “توقف-و-frisk” برنامه ای است که هدفمند اقلیت ساکنان به صورت تصادفی جستجوهای قانون اجرای سیاست که بلومبرگ از عذرخواهی کرد.

او همچنان یک مدعی بالا در بسیاری از اولیه متحده پس گرفتی کل دموکراتیک زمینه به عنوان به خوبی به عنوان رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump عبور پنس خطرناک باک یک شبه مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط انجمن بهداشت آمریکا — صدای شیپور شیپور خاموشی پنس منجر به کروناویروس پاسخ | تهمت متهم پلوسی از تلاش برای ایجاد هراس | CDC تایید مورد ‘ناشناخته’ منبع | شومر می خواهد .5 میلیارد دلار بودجه اضطراری تهمت گره در شهرت به عنوان germaphobe در طول coronavirus جلسه: “من سعی می کنید برای نجات به عنوان بسیاری که ممکن است پس از عطسه بیشتر در هزینه های کمپین و در حال حاضر در مسیر به صرف بیش از نیم میلیارد دلار در اجرا خود را فقط از طریق سوپر شنبه مسابقات هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>