بلومبرگ اردوگاه سرزنش ساندرز پس از شیکاگو دفتر تخریب با ‘oligarch’ نقاشی های دیواری

مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergPoll: ساندرز آگهی 2020 دموکراتیک زمینه با 28 درصد و پس از وارن و بایدن بیش از 6 در 10 انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن به رای: نظرسنجی ساندرز گسترده فروش در دو تا از سه میدان نبرد آمده است: بررسی بیشتر بهانتخابات ریاست جمهوری در روز دوشنبه گفت: از سوی دیگر ، برنی ساندرزسناتور SandersSchiff انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن برای ساخت ‘ادعای’ در مورد روسیه اینتل: “شما خیانت امریکا است. دوباره.’ Buttigieg کمپین ادعای ‘بی نظمی در نوادا قفقاز نظرسنجی: ساندرز آگهی 2020 دموکراتیک زمینه با 28 درصد و پس از وارن و بایدن بیشتر (I-Vt.) شانه های برخی از سرزنش برای خرابکاری در یک بلومبرگ در شیکاگو بود که با اسپری کلمه “میلیاردر” بیش از آخر هفته.

“در حالی که ما نمی دانیم که به طور مستقیم مسئول ما نمی دانیم سناتور برنی ساندرز و مبارزات انتخاباتی خود بارها و بارها به استناد این زبان و کلمه “oligarch’ به طور خاص هنگامی که بحث در مورد مایک بلومبرگ و کمپین” بلومبرگ مدیر کمپین کوین Sheekey در بیانیه ای گفت.

Sheekey به نام ساندرز به خود بگویید حامیان و کمپین کارکنان به “بالا بردن گفتمان در این کمپین و پایان خود را در گسترش نفرت و بس.”

تبلیغات

“سناتور. ساندرز’ امتناع از محکوم کردن این عمل غیر قانونی است نشانه ای از عدم توانایی خود را برای رهبری و تمایل خود را برای چشم پوشی و ترویج تهمت مانند فصاحت و بلاغت است و هیچ جایی در سیاست” Sheekey اضافه شده است.

یک سخنگوی ساندرز مبارزات انتخاباتی کاهش یافته است به نظر.

کلمات “نژادپرستانه” “جنسیتی” “اوباما” و “میلیاردر” پس اسپری در نقاشی های دیواری در سراسر سابق شهر نیویورک شهردار در دفتر مبارزات انتخاباتی در شیکاگو شیکاگو سان تایمز گزارش روز دوشنبه.

پلیس در حال بررسی این موضوع با توجه به روزنامه.

این حادثه در شیکاگو به دنبال چه بلومبرگ به کمپین گفت: شش اعمال خرابکاری در ستاد انتخاباتی در اوایل این ماه در میشیگان و اوهایو و تنسی و یوتا است.

ساندرز و اعضای کمپین کارکنان قبلا به نام بلومبرگ میلیاردر است که خود کمک های مالی مبارزات انتخاباتی خود oligarch.

ساندرز کمپین دبیر مطبوعاتی Briahna شادی خاکستری توییتی در این ماه که بلومبرگ “است oligarch.” در طول هفته گذشته بحث در لاس وگاس ساندرز گفت: در سخنان پایانی که “تغییر واقعی هرگز می گیرد و از بالا به پایین هرگز می گیرد از یک الیگارشی کنترل میلیاردرهای.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>