بلومبرگ خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن به پیاده سازی اسلحه گرم چک های پس زمینه

دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergWinners و بازنده از کارولینای جنوبی بحث ساندرز ترین جستجو بیشتر توییتی در مورد نامزد در طول بحث دموکراتیک دموکرات دوک آن را در منفی ترین بحث تا کنون بیشتر بر روی نام رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpWinners و بازنده از کارولینای جنوبی بحث پنج takeaways از بحث دموکراتیک دموکرات دوک آن را در منفی ترین بحث تا کنون بیشتر به پیاده سازی اسلحه گرم چک پس زمینه در پی میلواکی تیراندازی که در سمت چپ حداقل پنج مرده است.

سابق شهر نیویورک شهردار گفت: در چهارشنبه سی ان ان تاون هال که او بود “دلسوز” به تماس رئیس جمهور برای نماز برای خانواده ها است.

“اما آنچه او باید گفت:” و ما میخوایم انجام کاری به چک های پس زمینه برای متوقف کردن اسلحه از فروخته شدن به افرادی که نباید آنها را خرید,’,” او گفت:, پیشرو جمعیت را به تحسین.

تبلیغات

بلومبرگ استدلال کرد که چک پس زمینه باید اعمال می شود به کسانی که خرید سلاح گرم از طریق اینترنت و تفنگ ها را نشان می دهد. او اشاره کرد که گروه او کمک می کند تا صندوق, Everytown for Gun Safety, که طرفداران متحده برای اجرای چک های پس زمینه و همچنین پرچم قرمز ،

“ما بسیار بهتر خواهد بود اگر ما می تواند انجام دهد که در سطح ملی, بنابراین من فکر می کنم شما باید ممنوعیت AK47 سلاح های خودکار و اصرار بر چک های پس زمینه برای همه مهم نیست که چگونه آنها آن را خرید” بلومبرگ گفت.

شهردار سابق اشاره مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در مورد تیراندازی در میلواکی که در آن شهردار این شهرستان گفت: وجود دارد “متعدد مرگ و میر” هنگامی که یک فرد مسلح با حمله به میلواکی پردیس متعلق به Molson Coors Brewery Co. پیش از آن در روز.

تبلیغات

این Milwaukee Journal Sentinel گزارش شده که هفت نفر از جمله فرد مسلح کشته شدند اما پلیس است و هشدار داد که “در منابع مختلف” هستند و “با استناد به شماره های مختلف از تلفات.

رئیس جمهور خطاب به تیراندازی پیش از کنفرانس مطبوعاتی خود در مورد کوروناویروس گفت او می خواهد به “گسترش عمیق ترین تسلیت من به قربانیان و خانواده ها است.”

“اوایل امروز یک قاتل افتتاح شد آتش سوزی در یک Molson Coors Brewery Co. گیاه, گرفتن زندگی از پنج نفر,” او گفت:. “قلب ما برای شکستن آنها و عزیزان خود. ما ارسال تسلیت ما.”

مغلوب ساختن پیشی جستن متعهد به آزادی طرح را به آدرس تفنگ اصلاحات در پی اوت تیراندازی در تگزاس و اوهایو اما بعدا رها شده این برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>