بلومبرگ خواستار تقویت اوباما-عصر مالی قوانین معکوس گذشته انتقاد

سابق شهر نیویورک شهردار مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergWhere 2020 دموکرات پایه مالیات بلومبرگ بازدید ساندرز حامیان در تبلیغ جدید جاد گرگ: بلومبرگ افزایش بیشتر ازیک سال 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیشنهاد شده در سه شنبه گسترش وسیع از مقررات مالی میان انتقاد شدید بیش از گذشته خود را شک و تردید وال استریت قوانین.

این طرح را معکوس مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شل شدن پس از بحران مالی مقررات ایجاد شده توسط Dodd-Frank وال استریت اصلاحات قانون و به شدت گسترش قدرت مالی فدرال ناظران.

بلومبرگ که انباشته $64 میلیارد دلار ثروت خود را از طریق eponymous تجزیه و تحلیل مالی و رسانه ای شرکت کرده و با حرارت گذشته خود را نقد داد-فرانک و برای سرزنش 2007 مسکن سقوط در قوانین در نظر گرفته شده برای جلوگیری از تبعیض نژادی در وام.

تبلیغات

اما پیشنهاد خود را شامل چندین سیاست های بلند با حمایت شدید وال استریت منتقدان از جمله مالیات بر معاملات مالی تجدید آمریکا پست, دفتر خدمات بانکی و تشدید محدودیت های مالی مخاطره آمیز معاملات.

“با توجه به شدت بحران 2008 تضعیف ایمان در ایجاد — و با توجه به چگونه آن را به ارمغان آورد و جهان را به سقوط اقتصادی — مقامات در همه جا انجام می شود باید همه در قدرت خود را برای رفع نقص آن را نشان داد” این طرح خواند.

محور بلومبرگ پیشنهاد است انهدام رئیس جمهور و مغلوب ساختن پیشی جستن-منصوب رگولاتور’ تلاش برای عقب Dodd-Frank. 2010 قانون امضا شده توسط رئیس جمهور سابق اوباما cracked را در بخش مالی از طریق تشدید نظارت سختگیرانه تر بحران اقدامات پیشگیری و مجازات شدیدتر برای خطرناک و یا سوء استفاده از انجام.

بلومبرگ سابق جمهوری خواه بود که ثبت نام مستقل از سال 2007 از طریق 2018 شد یک بار در میان قانون سخت ترین منتقدان خارج از ایران خواستار طرح “ناکارآمد” در سال 2014.

“مشکل این است که اگر شما در کاهش خطر در این موسسات آنها را نمی تواند پول آنها” بلومبرگ گفت: در سال 2014. “اگر آنها نمی تواند پول آنها می کنند و تامین مالی است که این کشور و این جهان نیاز به ایجاد شغل و ایجاد زیرساخت ها است.”

تبلیغات

در حالی که بخش مالی می برد رکورد سود تحت Dodd-Frank منتقدان خود را به مدت طولانی را متهم به قانون ضابط وام و رشد اقتصادی است. مغلوب ساختن پیشی جستن و خود نظارتی انتصاب را پس از سست تست استرس و سرمایه مورد نیاز همه است که بلومبرگ گفت که او به دنبال معکوس.

بلومبرگ طرح همچنین خواستار تقویت جامعه سرمایه گذاری مجدد قانون (سازمان تنظیم مقررات) در سال 1977 قانون در نظر گرفته شده برای مبارزه با تبعیض نژادی در بانکی و اعطای وام وام مسکن. بلومبرگ قبلا مقصر حذف “redlining,” عمل انکار وام مسکن به مشتریان تا حد زیادی با توجه به مسابقه برای تخمگذار زمینه را برای سال 2007 بحران مسکن.

“هنگامی که شما شروع به هل دادن در این جهت بانک ها شروع به ساخت بیشتر و بیشتر وام های که در آن اعتبار شخص خرید خانه نبود به عنوان خوب به عنوان شما می خواهم” بلومبرگ گفت: در سال 2008.

بلومبرگ به نظر می رسد به تنظیم موقعیت خود در روز سه شنبه پیشنهاد که به رسمیت می شناسد که “بیش از 50 سال پس از تصویب عادلانه قوانین اعطای وام وام دهندگان هنوز هم تبعیض علیه مردم رنگ که تجربه بالاتر انکار و نرخ بهره (همه چیز برابر است).”

بلومبرگ وعده داده شده به تقویت مصرف کننده حمایت مالی دفتر (CFPB) یک نظارتی آژانس ایجاد شده از طریق Dodd-Frank و طراحی شده توسط سناتور. الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenJoe بایدن خود را از دست داده fastball — او می تواند آن را دریافت قبل از کارولینای جنوبی است ؟ که در آن سال 2020 دموکرات پایه مالیات در بودجه شاهین نا امید 2020 سیاست در حق اصلاح مبارزه بیشتر (D-جرم.), یک همکار 2020 دموکراتیک امیدوار.

این CFPB یکی از مهمترین پلاریزه محصولات این قانون را صادر کرد, کشت و مقررات سختگیرانه در بانک ها و وام دهندگان برای جلوگیری از کوتاه مدت با بهره بالا “payday” وام بالقوه تبعیض آمیز وام خودرو حق بیمه و مجبور داوری بین مصرف کنندگان و موسسات مالی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت لغو شده و یا به طور جدی تضعیف هر یک از این قوانین و بلومبرگ متعهد شنبه به آنها بازگرداند. بلومبرگ همچنین پیشنهاد حذف محدودیت در Dodd-Frank است که جلوگیری از CFPB از تنظیم خودکار وام و اعتبار گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>