BLAQ است و مجلل Townhall

وجود دارد برخی از مکان های که در آن مواد غذایی باعث می شود تا برای دکور و آنها برای زنده ماندن. دیگران وجود دارد که در آن دکور ستاره جاذبه و ناامیدی — آنها می میرند با وجود این اغلب سرمایه گذاری بالا ساخته شده است.

و سپس کسانی هستند که در آن پرنیان و وزوز از محل اطمینان حاصل شود که هیچ چیز دیگری مهم و موفق هستند. Blaq: یک Coqtail امر قطعا در آخرین رده.

گسترش بیش از دو طبقه از یک ساختمان در دفاع از مستعمره جاده اصلی (مخالف Lajpat Nagar) پایین تر از سطح یک هنر دکو باشگاه نوع انرژی و طبقه بالا دارای یک آرام اما مجلل خانه سبز, احساس, با جمع شدن سقف شیشه ای و دوست داشتنی منطقه تراس با میز و صندلی.

کوکتل لیست بسیار عالی است اما نتواند در اجرای بسیاری از تلاش قرار داده است به ارائه اما تعادل نوشیدنی ما دستور داده شد همه خاموش. منوی غذا گسترده است و مرا به یاد Townhall, خان بازار است. یک انتخاب از سوپ و سالاد, sushi, کوفته, پیتزا, پاستا, بزرگ و کوچک کردن صفحات از سراسر جهان, اما به عنوان مورد با بسیاری از رستوران ها است که تلاش برای انجام این کار وجود دارد هیچ چیز به یاد ماندنی در منو است. اما من را دریافت نمی اشتباه من هنوز هم به بازگشت به Blaq برای پرنیان و محیط است.

پرنیان: گرم دعوت شیک و مجلل و بدون اینکه پرمدعا. یک محل که در آن شما می توانید نشستن برای ساعت ها خود را جرعه جرعه می نوشد و چت با دوستان, گوش دادن به موسیقی خانه. جایی برای باز کردن از پیچ و شب پیشرفت ،

فراموش امتحان کنید: مرغ Veloute سوپ خوشمزه بود (اگر چه آن را به معنای orecchiette پاستا است که به شکل یک گوش کوچک اما هیچ کدام یافت می شود). پنیر و طلا پیراشکی بود ذوب در دهان و سوشی بود قطعا میان وعده شایسته هر چند یک شخصیکه در استعمال کلمات صحیح خواهد اخم.

جست و خیز: قطعا نورد فیله ظاهرا “کلاسیک Blaq” اما آن را سخت و غیر قابل خوردن. همچنین ذخیره کالری و جست و خیز دسر – به سادگی ارزش آن نیست.

با: یک تاریخ با دوستان و حتی همکاران. یک محل عالی برای میزبانی یک مهمانی خصوصی بیش از حد

نوار فضا: 80 را پوشش می دهد در سراسر 2,500 متر مربع. ft.

چقدر: ₹3,000 برای دو بدون الکل

گرفتن وجود دارد: D 21 مستعمره دفاع. به عنوان دلیل شما می خواهم به Blaq است برای نوشیدن یک سوار به اشتراک گذاری خدمات و یا راننده محور ماشین بهترین

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>