انگشت اشاره در کاپیتول هیل به زمین تب شب یکشنبه به عنوان هر دو طرف با عجله به سرزنش دیگر پس از مجلس سنا حرکت به حرکت یک ماموت coronavirus امداد لایحه شکست خورده در کف اتاق.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellSticking امتیاز نیروی محرک بسته مذاکرات به نشت یکشنبه به مذاکرات پیش نویس بسته محرک بدون مقابله با دموکرات شماره 2 جمهوریخواه: ‘سست به پایان می رسد” اما توافق در مورد ‘خطوط کلی’ از محرک بیشتر معامله (R-Ky.) سرعت گرفت و به طبقه به چکش رهبران دموکرات به خصوص سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiSticking امتیاز نیروی محرک بسته مذاکرات به نشت به روز یکشنبه یادداشت: دموکرات ها دست و پنجه نرم کردن با ویروس پاسخ تبدیل این ویروس به یک فضیلت برای این سیاره بیشتر (D-کالیفرنیا.) برای آنچه که او به عنوان مشخصه خرده انسداد است که نادیده ضرورت از بحران است.

“ما در حال انجام یک کار خوب از با هم آمدن تا امروز صبح هنگامی که سخنران نشان داد — ما لازم نیست که یک سخنران در مجلس سنا که در خانه — و هنگامی که رهبر [بهداشت ، چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerSticking امتیاز نیروی محرک بسته مذاکرات به نشت به یکشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به توقف روزانه مطبوعات جلسات شبانه مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن باعث اورژانس قدرت در مبارزه با کروناویروس | مک کانل مجموعه اول محرک رای برای چهار شنبه | پنج چسبیده امتیاز برای محرک مذاکرات | خزانه تاخیر تشکیل پرونده مالیاتی مهلت | Dems فشار شرکت های بیمه برای پوشش ویروس تست های بیشتر (D-n. y.)] و سخنران در آمد [آنها] وزید همه چیز از بالا” آشفته مک کانل چهره اش برافروخته گفت: راه رفتن کف مجلس سنا است.

تبلیغات

دموکرات ها به سرعت مقابله با اتهامات بود که مک کانل که رها کرده بود مذاکرات شب قبل از زمانی که رهبر سنا اعلام کرد که خواهان آغاز خواهد شد پیش نویس عظیم بسته محرک قبل از دموکرات ها تا به حال تایید شده آن است.

“وجود دارد یک روح خوب مذاکره به اوایل شب گذشته. و راست حدود 8 ساعت کنار ما احساس یک نوع تغییر در نگرش و عدم تمایل به مذاکره برای دلایل ما کاملا نمی دانند” گفت: سناتور. تام Carperتوماس (تام) ریچارد CarperDemocratic سناتور وکلای کلی بهم پیشنهاد به عقب برای حمایت از پرندگان شبانه انرژی: سازمان حفاظت محیط زیست چهره ممکن است شیوع کروناویروس در دفاتر متعدد | قیمت نفت به پایین ترین سطح از سال 2003 | خدمات پارک waives هزینه های ورودی در طول شیوع یک شبه انرژی: نظامی می بیند افزایش سایت های آلوده توسط ‘برای همیشه لطفا برای مواد شیمیایی’ | USDA بسته دفتر بال با توجه به کروناویروس | دیده بان نگرانی بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن انرژی تنظیم کننده بیشتر (D-Del.).

تنش عقب و جلو آمد لحظه پس از دموکرات ها مسدود رویه حرکت برای پیشبرد کنگره سوم دور امداد اورژانس — یک بسته نزدیک به 2 تریلیون دلار — در پاسخ به جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس که ویران بازار موجب اخراج های دسته جمعی و ویران کسب و کارهای کوچک و بزرگ در سراسر کشور است.

دموکرات ها مطرح کرده اند یک لیست طولانی از اعتراض به دولت آمریکا پیشنهاد کرد و گفت: این لایحه می کند بیش از حد کوچک برای محافظت از بیکاران خوراک گرسنه یارانه متحده و کوسن دانش آموزان در مواجهه با انبوهی از بدهی. آنها همچنین در اسلحه بیش از زبان به ارائه تا به 500 میلیارد دلار وام و تضمین برای شرکت در صلاحدید دولت.

“آن را به مقدار یک چک سفید برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستندونالد جان TrumpDemocrats رشد عصبی بیش اصلی تاخیر پنس دوم بانوی تست منفی برای coronavirus کره شمالی می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده کشور کمک میان بیماری همه گیر کوروناویروس: گزارش بیشتر و وزیر خزانه داری استیو Mnuchin,” سناتور. کریس ون Hollenکریستوفر (کریس) ون HollenState Dept. خواستار شهروندان ایالات متحده برای جلوگیری از مسافرت های بین المللی سناتور ارائه لایحه به گسترش مالیاتی آخرین مهلت تشکیل پرونده قانونگذاران معرفی اقدام به مسدود کردن هواوی از سیستم مالی بیشتر (D-Md.) گفت: MSNBC یکشنبه شب. “این ظالمانه است که قصد ندارم به اتفاق می افتد.”

حزب دموکرات ایالات برای جلوگیری از این لایحه — 47 47 رای سقوط کرد که به مراتب کمتر از 60 رای جمهوری خواهان نیاز به پیشرفت بسته است.

تبلیغات

غیبت در 100 عضو سنا منعکس گریم جدید واقعیت به عنوان قانونگذاران تقلا به دم غرق شدن اقتصاد با فدرال دلار: پنج سناتور تحت قرنطینه به بحث تکامل می یابد چهار نفر از آنها را به عنوان یک اقدام احتیاطی و پنجم دیابت برامدگی لبه طبقات سنگ PaulRandal (رند) Howard PaulSenate بسته در تریلیون دلار coronavirus محرک لایحه دموکرات بلک در 200 چک تخفیف در طرح محرک ارشد اوباما و شی به پرداخت های مستقیم در جلسه نشست بیشتر (R-Ky.), چرا که او قرارداد ویروس.

مک کانل به سرعت معکوس رای خود اجازه می دهد او را به دوباره اندازه گیری سرعت اگر مذاکره کنندگان که در ادامه مذاکرات خود را یکشنبه شب شکستن بن بست. اما او هدر رفته هیچ زمان متهم دموکرات ها از تشدید هر دو آسیب اقتصادی و بهداشت عمومی را تهدید و در عین حال.

“من می خواهم همه را به درک که مسئول برای کاهش این پایین گفت:” یک تعداد انگشت شماری از خبرنگاران. “و ما بهتر است به یک نتیجه ما بهتر آن را دریافت فردا یا مردم آمریکا در حال رفتن به می دانم که به سرزنش می کنند.”

دموکرات ها به شدت انتقاد کرد و برگشت متهم مک کانل و جمهوری خواهان از هل دادن یک حزبی لایحه که خم lopsidedly نسبت به شرکت های بزرگ بیش از کسب و کارهای کوچک و کم درآمد و با درآمد متوسط کارگران که اغلب بلافاصله تحت تاثیر قرار.

“او می داند رفو خوب است که برای این لایحه برای تصویب آن نیاز به هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه حمایت” شومر گفت: در طبقه پس از رای دادن.

دموکراتیک aide بعد از آن انباشت اشیاء بدست آمده.

“در میان همه گیر سناتور مک کانل را حزبی شیرین کاری امروز واقعی بود زیانی به مردم آمریکا” دستیار گفت. “دموکرات ها نشسته و ملاقات با اوباما در ایمان خوب است بیش از آخر هفته تلاش به چکش واقعی آمریکا سازش تنها برای دیدن همه که کار گیریم و جای خود را به 500 میلیارد دلار دوغاب صندوق با هیچ پاسخگویی ندارد پول برای دولت ها و هیچ کمک واقعی برای بیمارستان است.”

بحث این است که رسیدن به یک نقطه بسیار مهم پس از چند روز مذاکرات میان رهبران مجلس سنا کمیته سران و مقامات کاخ سفید در جستجوی دستیابی به موفقیت در نزدیک به 2 تریلیون دلار بسته است. تعداد coronavirus موارد در ایالات متحده در صدر 33,000 روز یکشنبه در حالی که تعداد مرگ و میر افزایش به 417 با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. و تعداد فزاینده ای از کسب و کار مجبور شده اند به درهای بسته خود را باعث افزایش تعداد مدعیان بیکاری و شایع نگرانی در مورد نهایی اقتصادی تلفات.

در حالی که خانه شده است در زنگ تفریح برای بیش از یک هفته پلوسی شده است با همکاری نزدیک با شومر که مذاکرات پیشرفت کرده و او پیوست و این بحث به طور مستقیم — همراه با خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتیکوین اوون McCarthyHillicon دره: سناتور مطبوعات آمازون بیش از ایمنی محل کار در میان شیوع | Lyft گسترش تحویل | حزب دموکرات به دنبال تامین امنیت انتخابات بودجه در بسته محرک صنعت گردشگری خواستار 0B در امداد رسانی در coronavirus بسته محرک سناتور کنگره را شامل انتخابات بودجه در coronavirus محرک بیشتر (R-کالیفرنیا.) — در یک جلسه در مک کانل دفتر صبح روز یکشنبه.

آن نمی باشد.

پس از حدود یک ساعت پلوسی چپ جمع آوری و به خبرنگاران گفت که دو طرف همچنان دور از هم و آمریکا خواهد نونهالان با برنامه های قبلی به معرفی خود محرک قانون.

“امیدوارم آن را سازگار با آنها چه بحث در سنا, سمت,” او گفت:.

هنوز هم وجود دارد که برق امید است که همه طرف می تواند رسیدن به یک معامله با ایران شاید از بین بردن نیاز برای پلوسی به reconvene خانه در حال رشد در میان مجلس نگرانی در مورد مکان سفر و تجمع جرم.

“ما فقط نیاز به آمده به عقب و پیدا کردن که روح وجود داشته است که قبل از 8 ساعت از شب گذشته” گفت: Carper. “اگر ما می تواند پیدا کردن زمینه های مشترک [در دو مورد اول صورتحساب] و فقط با استفاده از آن روح مشاوره و همکاری ما را از این طریق دریافت کنید.”

داشتن یک مجلس سنا همکار تست مثبت برای این ویروس تنها سوخت ضرورت به آن انجام می شود.

“من فکر می کنم این تشخیص امروز که ایالت کنتاکی دارای آزمایش مثبت است رفتن به تاثیر چگونه بسیاری از سناتورها در حال حاضر به ماندن در اینجا تمام شب در تمام آخر هفته همه هفته آینده و چکش جزئیات این لایحه” سناتور. کریس Coonsکریستوفر (کریس) اندرو CoonsHillicon ولی: سناتور مطبوعات آمازون بیش از ایمنی محل کار در میان شیوع | Lyft گسترش تحویل | حزب دموکرات به دنبال تامین امنیت انتخابات بودجه در بسته محرک سناتور کنگره را شامل انتخابات بودجه در coronavirus محرک دموکرات مطبوعات Pompeo برای کمک به آمریکایی ها رشته در خارج از کشور در میان coronavirus بیشتر (D-Del.) گفت: MSNBC.

Jordain کارنی کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de