هر دولت باید به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل برای ایالات متحده به موفقیت مبارزه با کروناویروس کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx گفت: پنج شنبه.

با وجود موفقیت نسبی برخی از ایالت ها به صورت “مسطح منحنی” عفونت Birx گفت که پرت متحده قرار دادن کل کشور در خطر است.

“ما فقط به عنوان قوی به عنوان هر جامعه در هر شهرستان و هر دولت و هر آمریکایی به دنبال دستورالعمل به T” Birx گفت. “و من می توانم بگویم با منحنی و آن را به عنوان امروز است که هر آمریکایی است پس از آن.”

تبلیغات

بسیاری از دولت های ایالتی و محلی در سراسر کشور بسته اند مدارس و کسب و کار و موظف اجتماعی فاصله اقدامات است که کارشناسان می گویند کلیدی برای کاهش گسترش ویروس و جلوگیری از هجوم بیماران از قریب به اتفاق سیستم مراقبت های بهداشتی.

اما برخی کشورها حاضر به مردم بگویید به ماندن در خانه و وجود دارد یک نگرانی رو به رشد است که برخی از مهمترین اخیر متحده به صدور چنین دستور عمل خیلی دیر شده.

در اوایل این هفته Birx و دکتر Anthony Fauciآنتونی FauciOvernight مراقبت های بهداشتی: برگ برنده مقاومت در برابر فشار در سراسر کشور برای اقامت در خانه سفارش | تهمت به صحبت کردن به بایدن در مورد ویروس پاسخ | Fauci می شود جزئیات امنیتی | شیوع ایجاد اورژانس در خانه های سالمندان Fauci داده جزئیات امنیتی پس از دریافت تهدیدات Fauci: بهبود تست و ردیابی می تواند کمک به بازگشایی کشور گفت: کشور نیاز به آماده می شود احتمال این که 100000 نفر می میرند به عنوان یک نتیجه از coronavirus.

Fauci و Birx گفت: مدل ها نشان می دهد که اقدامات اجتماعی فاصله می تواند به پایین آوردن عفونت منحنی و جلوگیری از بدترین سناریو — اما تنها اگر آنها با دقت دنبال کرد.

از کاخ سفید تریبون در پنجشنبه Birx ترغیب هر آمریکایی به دنبال کاخ سفید دستورالعمل های اجتماعی و فاصله آن نسبت ناروا گفته خواهد شد و حداقل از طریق پایان ماه.

“این است که واقعا یک تماس به عمل است. ما می بینیم اسپانیا, ما ایتالیا هستیم و فرانسه و … شروع به خم شدن خود را منحنی … ما می تواند خم ماست اما به این معنی هر کس را که همان مسئولیت به عنوان آمریکایی” Birx گفت.

Birx اذعان کرد که با نگه داشتن اجتماعی فاصله اقدامات آسان نیست, اما آن را به صرفه جویی در زندگی می کند.

“یک مرگ از این است که یک مرگ بیش از حد بسیاری از” Birx گفت. “هر آمریکایی به این تغییرات و من می دانم که آنها واقعا سخت است. همه ما در حال تلاش برای محافظت از هر یک از دیگر, و همه ما در حال تلاش برای انطباق با این واقعیت جدید است که ما در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im